Bez względu na to, czy nasze wnętrze urządzone jest w nowoczesnym czy klasycznym stylu, zawsze znajdziemy w nim miejsce na telewizor. Telewizor stał się nieodłącznym elementem wyposażenia naszego domu.

Istnieje wiele ciekawych pomysłów gdzie i jak umiejscowić nasz sprzęt TV w salonie, sypialni czy też kuchni. Producenci telewizorów oferują nam przeróżne modele, w różnej kolorystyce i w różnych rozmiarach. Telewizory są również coraz piękniejsze i bardziej płaskie, co pozwala nam wkomponować je w przeróżne miejsca naszego mieszkania.

Najczęściej umieszczamy je w salonach, gdzie spędzamy bardzo dużo czasu z rodziną i przyjaciółmi.

My kobiety uwielbiamy przecież relaksować się po pracy na kanapie i oglądać ulubiony serial w telewizji. Dobrze, jeśli obraz wyświetlany w telewizji widoczny jest z każdego miejsca naszego salonu. Starajmy się montować nasze cudowne „zabijacze czasu” w centralnym miejscu, w ten sposób większa ilość osób, np. zaproszona przez naszego męża na wspólne oglądanie meczu piłkarskiego, będzie mogła swobodnie korzystać z projekcji.

Jeśli macie w domu wiernego kibica piłki nożnej, a wy nie do końca podzielacie uwielbienie dla tego rodzaju sportu i wolałybyście w tym czasie obejrzeć jakiś program kobiecy, to pomyślcie o zainstalowaniu telewizora w sypialni.

Z tej strefy Twojego mieszkania nie korzysta już wiele osób, dostęp do niej masz tylko Ty i ewentualnie Twój partner. Najbardziej praktycznym i najczęstszym sposobem umieszczenia telewizora w sypialni jest zainstalowanie go na ścianie. Tak naprawdę sposobów i miejsc na zainstalowanie telewizora jest wiele i tylko od nas i od naszej kreatywności zależy gdzie on się znajdzie.