Łóżko, szafa, komoda… ale czy to wystarczy, żeby zaaranżować ergonomiczną, nowoczesną sypialnię? Jeżeli – podobnie jak nasi projektanci – uważasz, że to zdecydowanie za mało, spójrz na toaletki do sypialni. Umieszczenie tego stylowego mebla w pokoju sprawi, że zyskasz przestrzeń potrzebną do przechowywania kosmetyków i robienia makijażu, a zarazem stylową dekorację, która nada charakteru i funkcjonalności twojej sypialni.

Nowoczesna toaletka to miejsce, które zaaranżujesz na wiele sposobów. Jej forma nie od razu i nie w oczywisty sposób nawiązuje do klasycznych mebli. W naszym mniemaniu, podobnie jak współczesna kobieta, również jej toaletka w sypialni powinna mieć wyrazisty styl, własny charakter oraz wyglądać elegancko w każdym otoczeniu!

Oryginalne i funkcjonalne toaletki do sypialni

Wygląd toaletki do sypialni powinien korespondować z ogólnym stylem wnętrz w Twoim domu. Jeżeli bliskie są Ci industrialne klimaty, lubisz nieco surowe formy i oszczędne wykończenia, postaw na połączenie drewna ze stalą. Tego typu elementy:

  • nigdy nie wychodzą z mody;
  • są niezwykle solidne i stabilne;
  • znoszą nawet spore obciążenia;
  • mają na tyle uniwersalny design, że pasują do pomieszczeń utrzymanych w różnych nurtach.

Konsola QUEEN może występować w wielu rolach – jako toaletka w sypialni, praktyczna półka w przedpokoju, dekoracyjny mebel w sypialni. Ułożysz na niej nie tylko kosmetyki, ale też lusterko, ramki ze zdjęciami, świece, kwiaty w doniczkach. Jeden mebel, a tyle możliwości!

konsola queen fur0281

Toaletka w sypialni – styl i funkcjonalność

Projektanci Gie El skupiają się na proponowaniu rozwiązań ponadczasowych, które są modne, a zarazem praktyczne. Stąd nasze spojrzenie na toaletki do sypialni jest inne, niż w popularnych sieciówkach trudniących się masową produkcją mebli. My dbamy o to, aby produkt, który kupujesz:

  • odpowiadał współczesnym trendom, lecz reprezentował ponadczasową jakość, styl i szyk,
  • był jedyny i niepowtarzalny, a to udaje się uzyskać dzięki ręcznej produkcji – w naszych manufakturach pracują polscy rzemieślnicy, osoby, które mają w ręku fach, a głowę wypełnioną pomysłami. Dzięki zaawansowanej wiedzy technicznej, umiejętnie łączą wszystkie te cechy, co pozwala im uzyskiwać doskonałe rezultaty,
  • oferowały optymalną przestrzeń do przechowywania i blaty robocze, pozwalające na łatwe organizowanie miejsca do robienia makijażu lub pracowania.

Nowoczesne toaletki w wielu wcieleniach

Toaletka w sypialni to tylko jedna z propozycji. Przeglądając nasze meble szybko zauważysz, że oferowane produkty oferują znacznie więcej możliwości. Powszechnym uznaniem klientów cieszą się np. produkty inspirowane nurtem PRL. Są to klasyczne stoły wykonane z drewna, woskowane w taki sposób, aby wyeksponować ich naturalne piękno, podkreślić słoje. Dzięki dodatkowym szufladkom pod blatem, zarówno kosmetyki, jak i artykuły piśmiennicze znajdą swoje miejsce, a w Twoim otoczeniu zapanuje harmonia.

Są różne pomysły na to, jak wykorzystać nowoczesne toaletki czy konsole. Oprócz swojej głównej funkcji, jaką jest stworzenie miejsca do przechowywania kosmetyków i robienia makijażu występują jako biurka czy dekoracyjne stoliki w salonie. Uniwersalnie pasują do różnych mebli wypoczynkowych – tapicerowanych, skórzanych, jak również do rozmaitych stylów architektonicznych, dekoracji, kolorów ścian. To sprawia, że inwestując w nowoczesne toaletki, zyskasz meble ponadczasowe, które będą towarzyszyły Ci przez wiele lat, w różnych wcieleniach.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj