Z czym kojarzy nam się Halloween? Przede wszystkim z dynią, robieniem psikusów, pukaniem do drzwi sąsiadów za cukierkami i… przebieraniem się! A jak już bawimy się w przebieranki, to na Halloween obowiązkowo nasze stroje muszą być straaaszne!!!

Szeroki wybór kostiumów na tę okazję oferują nam sklepy, jednakże oryginalniej jest kiedy to my sami robimy naszą kreację. Nie tylko możemy się wtedy bezgranicznie popisać pomysłowością, ale i nasz wygląd z pewnością będzie się wyróżniał z tłumu. A na Halloween przecież właśnie o to chodzi!

blair hat 02

We Are Knitters i tym razem nie zawodzi nas swoimi propozycjami. Z okazji święta duchów oferuje nam straszny kapelusz wiedźmy do wydziergania przez samego siebie! Firma ta w swojej ofercie prezentuje gotowe pomysły na ubrania i dodatki wraz z potrzebnymi materiałami i instrukcją obsługi. Jedyne co Ty musisz zrobić to cieszyć się przyjemną chwilą dziergania dla siebie nowego ciuchu! Nie martw się, jest to niesamowicie łatwe i relaksujące.

blair hat 01 v2

Spiczasty kapelusz wiedźmy zrobiony przez samego siebie będzie hitem tego Halloween! Do tego dobierz i uszyj jakiś wełniany sweterek lub kardigan firmy We Are Knitters o dużych splotach, i efekt będzie zaskakujący. Umaluj buzie mocnym makijażem a’la czarownica i strasz wszystkich wokoło! Sam fakt, że swój strój sama stworzyłaś zaimponuje Twoimi bliskim i rodzinie.

Halloween to czas fantazji i dobrej zabawy. Przygotuj już wcześniej swój strój, aby tej nocy popisać się oryginalnością i pomysłowością przebrania. Pokaż ile dla Ciebie znaczy Halloween i jak świetnie umiesz się bawić!

Więcej inspiracji szukaj na:
https://www.weareknitters.pl/