Strona głównaLifestyleUrodziny EsteticaNova pod hasłem CIAŁO

  Urodziny EsteticaNova pod hasłem CIAŁO

  CIAŁO stało się hasłem przewodnim tegorocznego jubileuszu urodzinowego Kliniki EsteticaNova Doktor Ewy Rybickiej. Wydarzenie było okazją do podsumowania najbardziej znanych i lubianych przez pacjentów zabiegów właśnie na ciało. Goście poznali również kilka nowości, które wkrótce dołączą do oferty EsteticaNova.

  Urodziny odbyły się pod gołym niebem przy muzycznej oprawie wspaniałej Agi Zaryan, w rolę prowadzącej wcieliła się aktorka Katarzyna Ankudowicz. Atmosfera wydarzenia była adekwatna do przemiłej atmosfery jaka na co dzień panuje w klinice EsteticaNova.

  Urodziny EsteticaNova pod hasłem CIAŁO

  Zespół IMESO (Fot. materiały prasowe)

  Klinika Doktor Ewy Rybickiej stawia przede wszystkim na zabiegi, które pozwalają zachować naturalny wygląd oraz specjalizuje się w procesach starzenia się skóry. Zespół kliniki wie, że medycyna estetyczna to nie tylko sposób na to, aby zatrzymać czas dla naszej skóry twarzy i ciała, ale także szansa na poprawę samopoczucia i zdrowia niezależnie od wieku.

  W trakcie prezentacji Doktor Ewa Rybicka przedstawiła autentyczne efekty terapii wdrożonych u swoich pacjentów.

  W walce o szczuplejszą i zdrową sylwetkę doskonale sprawdzają się urządzenia ZLipo Med – kriolipoliza drugiej generacji, Leonardo A.L.T Hyper Pulse oraz ZWave Pro – fala uderzeniowa – od IMESO AESTHETIC (www.imeso.pl) dystrybutora najnowocześniejszych, certyfikowanych produktów i urządzeń dla medycyny estetycznej. Technologie te pozwalają stworzyć kompleksowy i niezwykle skuteczny plan modelowania ciała, od diagnostyki, przez redukcję tkanki tłuszczowej do uzyskania prawidłowego napięcia skóry.

  Urodziny EsteticaNova pod hasłem CIAŁO

  Rozstępy i blizny a także inne problemy skóry na ciele to wskazania do pełnej procedury zabiegowej z urządzeniem DERMAPEN™ od REVISAGE https://revisage.pl/ czyli dynamicznie rozwijającej się firmą z branży medycyny estetycznej, które specjalizuje się w preparatach do intensywnej terapii odmładzającej i przeciwstarzeniowej.

  Urodziny EsteticaNova pod hasłem CIAŁO

  Jednym z urządzeń odpowiadającym za napięcie skóry oraz stymulowanie do produkcji nowych włókien kolagenowych jest, bardzo lubiany przez dr Rybicką, SCARLET S od Into Beauty https://intobeauty.pl/ Scarlet to połączenie fal radiowych i mikronakłuwania. Efekty jej zastosowania są widoczne od razu.

  Nowością w gabinecie EsteticaNova doskonale wpisującą się w panujący trend Smart-Aging jest biostymulator tkankowy KARISMA od BDAestetic (bdaesthetic.com). Ten przełomowy stymulator opiera się na Rh kolagenie pozyskiwanym z nici jedwabnych. Ten innowacyjny preparat w naturalny sposób przywraca skórze jędrność i napięcie.

  Urodziny EsteticaNova pod hasłem CIAŁO

  Kolejną nowością, która pojawi się w klinice jest innowacyjny zabieg przeciwstarzeniowy age element od mesoestetic®. Wykorzystuje on najnowsze technologie medyczno-kosmetyczne i umożliwia personalizację kuracji w 100%, co maksymalizuje rezultaty oraz pozwala zbudować unikalne doświadczenie dla pacjenta. age element jest połączeniem skutecznych receptur z masażem mioplastycznym i zmysłowymi doznaniami i uczuciem relaksu. https://www.mesoestetic.pl/age-element-zabieg.html 

  Urodziny EsteticaNova pod hasłem CIAŁO

  (Fot. Dr Ewa Rybick i CEO and Founder NEVISCOPE )

  Zupełnie przedpremierowo Doktor Ewa Rybicka zapowiedziała swoją współpracę z NEVISCOPE (myneviskin.com/Neviscope) to innowacyjna nakładka o właściwościach zbliżonych do dermatoskopu, pasująca na każdy telefon połączona z aplikacją online. Aplikacja stanowi platformę komunikacji między lekarzem, a pacjentem zaniepokojonym zmianą na skórze. To proste w użyciu, ale innowacyjne rozwiązanie pozwala wykryć niebezpieczne zmiany skórne na wczesnym etapie. Dzięki aplikacji bez względu na czas i miejsce każdy może skontrolować swoje zmiany skórne.

  Urodziny EsteticaNova pod hasłem CIAŁO

  Urodziny EsteticaNova pod hasłem CIAŁO

  (Fot. materiały prasowe)

  Popularne posty

  Social Media

  8,530FaniLubię
  1,920ObserwującyObserwuj