Fotografia to twoja pasja? Lubisz fotografować codzienność, zachwyca Cię życie ulicy, uwielbiasz uwieczniać niezwykłe chwile i wyjątkowych ludzi? Sięgnij po aparat i weź udział w VII edycji Konkursu Fotograficznego Empiku i zgarnij cenne nagrody!

6 maja ruszyła już VII edycja Konkursu Fotograficznego Empiku. Konkurs zorganizowany przez Empik oraz www.empikfoto.pl to nie lada gratka dla fotografów-amatorów – w puli nagród (o łącznej wartości niemal 20 tys. zł!) pojawiły się 2 aparaty Nikon1 J5, profesjonalne monitory EIZO, próbniki kolorów i kalibratory Datacolor otaz kursy i szkolenia Akademii Nikona. Jest o co walczyć!

Portret i Fotografia Ulicy

Tegoroczna edycja KFE to 2 tematy do wyboru: Portret oraz Fotografia Uliczna. W każdym z tematów można zgłosić do 3 zdjęć, rzecz jasna wyłącznie swojego autorstwa. Każdy uczestnik ma czas do 30 czerwca na przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie konkursu.

Wyniki konkursu pojawią się w drugiej połowie lipca, po wnikliwej analizie przez Jury.

Ocenione przez ekspertów

Konkurs Fotograficzny Empiku to konkurs dla fotografów-amatorów, jednak oceną prac zajmą się eksperci. Jury w składzie:

Paweł DUMA – fotograf, wykładowca w Akademii Nikona
Maciej ZIELIŃSKI – redaktor naczelny magazynu fotograficznego Digital Camera Polska
Krzysztof BASEL – redaktor prowadzący internetowy serwis o fotografii (fotoblogia.pl), pasjonat fotografii.

Zajmą się wyłonieniem laureatów konkursu. Dodatkową nagrodę przyzna Głosowanie Publiczności. Zatem aparat w dłoń i do dzieła!

Więcej informacji na temat konkursu, a także zdjęcia laureatów poprzednich edycji dostępne na www.empikfoto.pl/kfe.