Pięknie usytuowane nowe warszawskie osiedla, inwestycje pełne zieleni, natchnione ideą ekologii. Takie budownictwo proponuje się młodym (i nie tylko), aktywnie żyjącym mieszkańcom miasta, zmęczonym wielkomiejskim zgiełkiem stolicy.

Warszawa, do tej pory kojarzona z nowoczesnymi, wysokimi biurowymi wieżowcami centrum, otoczona betonowymi osiedlami odległych osiedli mieszkaniowych, zaczyna się zmieniać. Pięknie usytuowane zielone dzielnice miasta zaczynają przyciągać nowych nabywców, którzy ulegają czarowi miejsca.

Nowe zielone inwestycje

W stolicy już jakiś czas temu pojawił się nowy trend. W Warszawie powstają inwestycje skierowane do osób chcących połączyć komfort i spokój z wygodą, jaką daje życie w wielkim mieście. Innymi słowy – młodzi nabywcy nieruchomości planujący założyć własne rodziny, poszukują nowoczesnych mieszkań otoczonych zielenią, jednak w doskonałych lokalizacjach dających im możliwość łatwego dojazdu do centrum miasta.

Takie dogodne warunki oferują nieruchomości położone na zielonych przedmieściach stolicy. Decydując się na mieszkanie, na przykład na Bielanach, klient może liczyć na ogromną dawkę zieleni oraz obcowanie z naturą, które zapewnią mu bliskość Lasu Bielańskiego, Lasu Lindego, Parku Chomicza czy też urokliwych Stawów Brustmana. Budowane osiedla posiadają przepiękne zielone dziedzińce i naturalnie zagospodarowane uliczki, stanowiące idealne miejsce odpoczynku.

Bielany warszawskie kuszą zielenią i bliskością natury. Klienci nabywający mieszkania w tej dzielnicy miasta mogą poczuć klimat ekologicznej przestrzeni. Inwestycją bogatą w infrastrukturę handlowo-usługową, połączoną z bliskością natury jest na przykład Bielany Residence, posiadająca urokliwy, naturalny klimat, przez który przebija się komfort i perfekcja wykończenia. Miejsca takie jak te są doskonałe dla osób chcących połączyć komfort życia ze spokojem przedmiejskiej sielanki, jednak w niezwykłej bliskości wielkomiejskiej wrzawy.

Także inna nowa inwestycja – Apartamenty Mokotów Park w otulinie Jeziorka Czerniakowskiego, kusi nowych potencjalnych nabywców zielenią oraz pięknie zagospodarowanymi ścieżkami spacerowymi. Wyjątkowo zaaranżowana przestrzeń, dająca widok na zielone ogródki działkowe i apartamenty usytuowane w parku nad prywatnym jeziorem stanowi nieocenioną wartość dodaną nieruchomości.

Kompleks mieszkalny składa się z trzech luksusowych apartamentowców – Villa Solar, Villa Ventus i Villa Aqua, położonych w prestiżowej dzielnicy miasta, w zielonej części Dolnego Mokotowa, w niezwykłej bliskości do centrum miasta oraz elitarnych szkół, brytyjskiej i francuskiej. Ekskluzywność i luksus emanujący z tej przestrzeni stanowią gratkę dla biznesmenów i menadżerów chcących znaleźć w stolicy naturalną, zieloną enklawę, zapewniającą im spokój, relaks i wypoczynek.

Warszawa kusi młodych nowymi komfortowymi osiedlami otoczonymi zielenią. Pięknie zagospodarowane obszary, posiadające bogatą infrastrukturę handlowo-usługową, w połączeniu ze specjalnie przygotowanymi miejscami rekreacji i zielonymi wyspami wypoczynku, dają młodym ludziom możliwość poznania innej jakości życia. Wielkomiejska przestrzeń będąca w zasięgu ręki i azyl, jaki zapewniają nowe osiedla usytuowane blisko natury, stanowią połączenie idealne, gwarantujące nabywcy nieruchomości spokój i komfort na wiele lat.