Nie masz pomysłu na to, jak spędzić Walentynki 2022? Zabierz ukochaną osobę nad Bałtyk. Uwierz, że pobyt nad morzem w środku zimy może być niezapomnianym przeżyciem. Sprawdź, jaką ofertę dla zakochanych przygotował jeden z hoteli we Władysławowie.

Dlaczego warto spędzić walentynki nad Bałtykiem?

Wyobraź sobie romantyczne spacery brzegiem morza i uroczystą kolację w hotelowej restauracji. Poranki w luksusowym pokoju z widokiem na Bałtyk i wieczory w strefie SPA&Wellness. Relaks w basenie z jaccuzi, masaże i zabiegi w salonie kosmetycznym. Prawda, że brzmi ekscytująco? Zimowe spacery po plaży to doskonała okazja do obserwacji żywiołu morskich fal i wdychania jodu. Dlatego walentynki nad morzem to doskonały pomysł na to, jak ciekawie spędzić święto zakochanych. Tym bardziej, że oferty walentynkowe w hotelach kuszą promocjami i niebanalnym programem pobytu. Zastanawiasz się, gdzie wyjechać nad morze z ukochaną osobą? Sprawdź ofertę hotelu Gwiazda Morza we Władysławowie.

Walentynki nad morzem? To świetny pomysł!

Pokój z wanną wolnostojącą – Gwiazda Morza Resort SPA&Sport Władysławowo

Kolacja przy winie, zabiegi i spacery brzegiem morza

Hotel Gwiazda Morza we Władysławowie przygotował dla zakochanych ofertę pobytu z okazji walentynek. Obejmuje ona pakiet składający się z dwóch noclegów ze śniadaniem w formie ciepłego bufetu oraz czterodaniową, uroczystą kolację przy winie Prosecco. To nie wszystko. Pakiet obejmuje też voucher rabatowy w kwocie 100 złotych na zabiegi w Instytucie Spa Gwiazda Morza, a także nielimitowany dostęp do basenu z jaccuzi, siłowni oraz strefy Wellness z Saunarium. W dodatku w obiekcie jest taras widokowy z przepiękną panoramą Mierzei Helskiej, Zatoki Puckiej i okolic. Takie walentynki w Spa nad morzem z pewnością będą niezapomnianym przeżyciem, które będziecie wspominać po wielu latach. Wyjazd może być okazją dla oświadczyn, a dla par z długim stażem – do wzmocnienia więzi i odpoczynku od codziennych obowiązków. Przypomnij sobie, kiedy ostatnio okazałeś miłość ukochanej osobie? Kiedy dałeś odczuć, że ciągle kochasz i że zależy ci, aby dawną bliskość zachować na długie lata? Dlatego nie zastanawiaj się, tylko zarezerwuj pobyt w hotelu i skorzystaj z oferty przygotowanej specjalnie na walentynki 2022: https://www.gwiazdamorza.com/pakiety/walentynki-nad-morzem.

Walentynki nad morzem? To świetny pomysł!

Prywatne ceremonie dla Par w Instytucie Spa Gwiazdy Morza

Atrakcje we Władysławowie i okolicach

Walentynki 2022 nad morzem z pewnością pozostaną w Waszej pamięci na długie lata. Miasteczko jest niezwykle urokliwe, zwłaszcza że sąsiaduje z terenem Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Jeśli lubicie długie spacery, to ścieżki leśne zawiodą was aż na przylądek Rozewie. Dodatkowe atrakcje to Park Rozrywki Ocean Park, rejsy turystyczne statkami z portu we Władysławowie, a w okolicy – Jaskinia Mechowska w Mechowie, latarnie morskie w Rozewiu i Czołpiniu czy zabytkowy zamek w Krokowej. To tylko dodatkowe atrakcji, które urozmaicą Wasz pobyt. Najważniejsze jest Wasza miłość, rozrywka we dwoje i czas podarowany sobie nawzajem. Romantyczny hotel Gwiazda Morza zaprasza do Władysławowa!