Od początku istnienia wibratory wzbudzają wiele kontrowersji. Choć tylko do pierwszego użycia, tyle bowiem wystarczy, aby przekonać się jak bardzo rewolucyjny to gadżet. Jego prostota pozwala zwiększyć doznania Twoje i partnera lub partnerki, odkryć przed Wami nowe obszary seksu i pogłębić Waszą relację. Niezależnie od tego, czy sięgniesz po klasyczny model, czy bardziej współczesny, na pewno będziesz zadowolona.

Orgazm w zasięgu ręki

Mini wibratory i te zakładane na palce to prawdziwa rewolucja w zakresie samozadowolenia. Małe i dyskretne pozwolą Ci zgłębić swoje ciało w każdej sytuacji. Od Ciebie jedynie zależy, czy będziesz korzystać z nich w swojej sypialni, czy odważnie skorzystasz z okazji będąc poza domem. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś zafundowała sobie odrobinę rozkoszy podczas uroczystej kolacji, czy służbowego lunchu. Chwila tylko dla siebie, którą spędzisz w dyskretnym miejscu ze swoim małym przyjacielem pozwoli Ci nabrać dystansu to wielu rzeczy, które rozgrywają się obok.

Rozkosz dla Was – wibratory dla par

Niezależnie od tego, czy uprawiasz seks z mężczyzną, czy z kobietą, współczesne wibratory pozwalają Wam obojgu czerpać z nich satysfakcję. Możesz jednocześnie umieścić część gadżetu w swoim i ukochanego ciele, co zwiększy Wasze doznania. Porzuć swoje ograniczenia i sprawdź, jakie rozkosze czekają na Was, gdy tylko się odważycie. A jeśli chwilowo pod ręką zabraknie Ci ciepłego ciała, możesz takim wibratorem zabawić się sama. Nie pozwól mu się marnować.

Podwodna przygoda

Wibratory, które sprawdzają się w łazience, to prawdziwy hit wśród gadżetów erotycznych. Prysznic już nigdy nie będzie tym samym, gdy choć raz użyjesz swojego podwodnego przyjaciela. A długa relaksująca kąpiel będzie jeszcze lepszym lekarstwem na troski, gdy zabierzesz do zabawy wodoodporny wibrator. Możecie używać go we dwoje, a możesz zostawić ten sekret dla siebie. Dyskretne gadżety sprawdzą się podczas podróży służbowych, gdy z utęsknieniem wspomnisz swojego ukochanego.

Internet w służbie seksu

Wyobraź sobie seks zabawę na odległość. Ty masz w sobie erotyczny gadżet, a Twój parter steruje nim na odległość. Kilka metrów od siebie możecie w sekrecie przeżywać najintymniejszą przygodę waszego życia. Pomyśl, jak bardzo urozmaici to nudne przyjęcia czy nielubiane spotkania towarzyskie. A gdy za bardzo poniosę Cię emocje, możecie dokończyć sprawę później, wspólnie.