Wibrysowy Amulet, kocie wąsy również i Ciebie mogą bezpiecznie doprowadzić do celu podróży. Jak wiadomo kot za pomocą swoich cudownych wibrysów potrafi odbierać bodźce z otaczającego go świata. To dzięki nim jest świetnym myśliwym i doskonale orientuje się w ciemnościach. Wąsy kota są tak czułe, że porównuje się je do sejsmografów. Natomiast w trakcie badania odkryto, że nawet najlepszy sejsmograf nie wykrył tak szybko nadchodzących wstrząsów, jak kot za pomocą swych wąsów. To tak pokrótce celem wprowadzenia, a teraz do rzeczy.

Jak wykonać amulet z kocich wąsów

Dla posiadaczy tych puchowych „przytulanek” będzie bardzo prosto, natomiast pozostali, będą musieli zwrócić się z prośbą do właścicieli tych zwierząt.

  1. Znajdź kociego wąsa w jego legowisku, lub w miejscu , gdzie lubi przebywać. Koty gubią wąsy (tak jak człowiek włosy) , zatem nie wyrywaj zwierzakowi tylko poczekaj aż sam mu któryś wypadnie!
  2. Weź wąsa do dłoni i pomedytuj z nim chwilę. Wcześniej zapal świecę, i wypowiedz intencję dot. bezpiecznej podróży.
  3. Wąsa schowaj do wcześniej przygotowanej koperty. Kopertę możesz opisać np. „Wąs od mojego kota Filemona, który zawsze bezpiecznie oraz właściwą drogą doprowadzi mnie do celu”.
  4. Tak opisaną kopertę schowaj do skrytki w samochodzie.

Ten amulet sprawi, że podróżując tym samochodem zawsze znajdziesz właściwą drogę do celu  oraz sprawniej i  bezpieczniej będziesz się nim poruszać 🙂

Szerokiej drogi z Kocim Amuletem!