Co roku przeżywamy magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia, do których przygotowujemy się już od początku grudnia. Wybór prezentów dla najbliższych to duże wyzwanie. Zdarza się, że zakupy robimy pod wpływem impulsu, ulegając reklamie lub promocji. Taki prezent nie zawsze jest trafiony. Jak dokonać racjonalnego wyboru i sprawić bliskim przyjemność?

Prezent szyty na miarę

Wybór prezentu dla bliskiej osoby nie jest prostą sprawą. Podarunek powinien sprawić radość obdarowanej osobie nie tylko na jeden wieczór. Aby dokonać dobrego wyboru, powinniśmy dobrze przyjrzeć się danej osobie i zauważyć to, o czym mówi, o czym marzy lub czego może potrzebować. Prezent może być narzędziem do rozwiązania jakiegoś problemu, ułatwieniem w wykonywanych codziennie czynnościach, sposobem na miłe spędzanie czasu lub rozwijanie hobby.

Zastanawiając się, jakie prezenty wybrać dla bliskich, myślimy o tych osobach i o tym, w jaki sposób zrobić im przyjemność. To właśnie jest magia świąt: ludzie stają się sobie jeszcze bliżsi.

Kreatywny podarunek

Popularne prezenty to kosmetyki, biżuteria, książki, płyty. Bardzo lubiane są też prezenty kreatywne, robione ręcznie lub takie, które pozwalają obdarowanemu uruchomić wyobraźnię i stworzyć samodzielnie coś pięknego. Jeśli bliska nam osoba wykazuje zainteresowania artystyczne, podarujmy jej zestaw do rękodzieła. Pięknie ozdabiać różne przedmioty można w prosty sposób, nie posiadając wyjątkowych zdolności plastycznych, techniką decoupage, która polega na przyklejaniu wzorów wyciętych z papieru lub serwetki. W ten sposób dekorować można rzeczy z drewna, szkła, plastiku, metalu. Dzięki takim ozdobom odmienimy wystrój mieszkania lub po prostu zaczniemy tworzyć piękne rzeczy. Do decoupage idealnie pasują różne dekoracje rustykalne, jak jutowe kokardki i bieżniki, podstawki z plastrów drewna.

Akcesoria potrzebne do ręcznego wykonania niepowtarzalnego prezentu, a także zestawy do rękodzieła dla bliskiej osoby można skompletować w sklepie internetowym Decomaxparty.

decomax2wyborprezentunagwiazdke czyliodwiecznydylematcowybrac.sprawdznaszporadnik

Jakie prezenty dla dzieci?

Jak wiadomo, dzieci kochają pluszaki. Proponujemy mięciutkie, kolorowe słoniki, jednorożce, lamy, a także piękne poduszki ze światełkami LED, które ozdobią pokój i umilą zasypianie najmłodszym. Popularnym bożonarodzeniowym upominkiem są także drewniane klocki, huśtawki, zabawkowy mini zestaw kuchenny, wykonane z naturalnego, ekologicznego surowca i bardzo trwałe.

Radość dzieciom sprawisz także kupując im suchy basen z kulkami. Zabawa w takim miejscu to przyjemność oraz okazja do aktywności ruchowej, która jest niezbędna do prawidłowego rozwoju dziecka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj