Znany i ceniony w Warszawie jubiler – firma EXCELSIOR – ogłosiła właśnie konkurs na najciekawsze hasło reklamujące obrączki. Do wygrania cenne nagrody, w tym voucher na zakup właśnie obrączek. Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Przygotowania do ślubu trwają miesiącami. Młoda para poszukuje idealnego miejsca, idealnego samochodu, idealnego DJ-a oraz najsmaczniejszej kuchni świata. Istne szaleństwo. Wszystko po to, żeby ten dzień był idealny. Idealne muszą być również obrączki. Wyjątkowe, bo to pamiątka, która zostaje na całe życie. Możliwości jest tysiące – złote, platynowe, łączone, z brylantami i obowiązkowo grawerowane. Ale coraz częściej młode pary projektują własne wzory. Unikatowe i pasujące tylko do nich.

1 kwietnia ruszył specjalny konkurs i nie jest to żart Prima Aprillisowy. Konkurs na najciekawsze hasło reklamowe obrączek. 3 pary, które wymyślą najciekawsze hasło otrzymają vouchery o wartości: 1.000 i 500 zł do wykorzystania w jednym z warszawskich salonów EXCELSIOR przy zamówieniu obrączek gotowych lub specjalnych – według własnego wzoru. Trzeci laureat konkursu otrzyma dowolną biżuterię, wybraną przez siebie o wartości 300 zł.

Nadesłane hasła oceniać będzie specjalna komisja składająca się z przedstawiciela organizatora, reprezentanta agencji reklamowej „Chaorder” oraz dziennikarza jednego z branżowych tytułów. Konkurs potrwa do końca kwietnia, a na początku maja poznamy jego wyniki.

Jak wziąć udział w konkursie? Należy zapoznać się z regulaminem, wymyślić hasło i przesłać je na adres: marketing@excelsior.pl w terminie od 1 do 30 kwietnia. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą Excelsiora i wybrania tych wymarzonych obrączek w jednym z trzech warszawskich salonów: w hotelu Metropol, CH Arkadia oraz w niedawno otwartym Plac Unii City Shoping. 

Zapraszamy do zabawy!