Po kilku miesiącach wytężonej pracy lub nauki, każdy z utęsknieniem czeka na możliwość zasłużonego wypoczynku, w czasie wolnym od obowiązków zawodowych i szkolnych. Nie tylko dzieci, ale też dorośli nie mogą się doczekać dni beztroski na wyjeździe. Warto zaplanować taki rodzinny wyjazd nie tylko w okresie letnim!

Zasłużony urlop

Jak wiadomo, każdemu pracownikowi zatrudnionemu na etacie przysługuje urlop wypoczynkowy, który może podzielić na kilka części. Rodzice starają się dopasować swoje dni wolne do wakacji swoich pociech, aby móc razem wyjechać. Również dzieci z niecierpliwością czekają na wolne od nauki dni oraz urlop rodziców, ponieważ jest to kolejna okazja na wspólne spędzenie wolnego czasu.

Rodzice, których dzieci nie wyjeżdżają na kolonie czy obozy młodzieżowe bo są albo zbyt małe, albo nie umieją się tam odnaleźć, starają się zorganizować im czas wolny w okresie ferii zimowych lub letnich w jak najbardziej przyjemny i ciekawy sposób. Zazwyczaj są to wspólne wycieczki za miasto, wyprawy do sal zabaw, rodzinne gry i zabawy w domu albo wyjazd do atrakcyjnej miejscowości, oferującej mnóstwo rozrywek dla dzieci i dla dorosłych. Wiele rodzin decyduje się nad nasze Morze Bałtyckie, które oferuje znacznie więcej niż plażowanie!

Rodzinne spędzanie wolnego czasu

Ferie szkolne przypadają dwa razy do roku – letnie trwają dwa miesiące, natomiast zimowe zaledwie dwa tygodnie. O ile w przypadku wypoczynku letniego można znaleźć dogodny termin rezerwacji ośrodka wypoczynkowego, tak w okresie ferii zimowych taka możliwość jest bardzo ograniczona, więc trzeba ją dużo wcześniej dobrze zaplanować.

Ferie zimowe znakomita większość rodzin z dziećmi spędza w górach – mogą to być nasze swojskie Tatry, Beskidy czy Karkonosze, ale również można wybrać się nieco dalej, na przykład w Alpy, gdzie z pewnością nie zabraknie i śniegu i mrozu, a sam pobyt będzie niewiele droższy niż we własnym kraju.

W ostatnich latach jednak wielu osobom, a szczególnie dzieciom, pobyt w górach nie wydaje się już tak idealny – to za sprawą zbyt ciepłych zim, braku opadów śniegu i niestety coraz słabszych atrakcji. Dotyczy to przeważnie zabaw na śniegu, jazdy na nartach czy snowboardzie lub jakże oczywistego w czasie śnieżnych zim – kuligu.

Letnie i zimowe wakacje z dziećmi nad morzem

W takiej sytuacji można zrewidować poglądy i ferie zimowe spędzić dla odmiany nad morzem, w przyjaznym rodzinom z dziećmi hotelu „Havet”.
Oferta hotelu „Havet” z pewnością zadowoli każdego zainteresowanego; hotel zapewnia wygodne apartamenty nad morzem dla rodzin z dziećmi, oferuje niecodzienne atrakcje takie jak nurkowanie, nauka pływania z akcesoriami, warsztaty rozwijające kreatywność, a także posiada wykwalifikowanych animatorów imprez dla dzieci. Dla zainteresowanych ofertą dla całej rodziny zapraszamy na stronę: www.havethotel.pl/hotel/hotel-dla-dzieci

Rozległy aquapark z pewnością przypadnie do gustu każdemu kto lubi zabawy w wodzie. „Havet”, to hotel przyjazny dzieciom, ale również dorośli będą bardzo zadowoleni z atrakcji przeznaczonych tylko dla nich – na miejscu zapewniony jest znakomity relaks w salonie SPA z szeroką ofertą zabiegów pielęgnacyjnych i wiele innych ciekawych atrakcji oraz udogodnień.

Wspaniała restauracja hotelu serwuje w formie bufetu smaczne potrawy tematyczne, tradycyjne, a także specjalne – przystosowane dla dzieci.

Dla wygody gości hotel przygotował kilka atrakcyjnych i praktycznych pakietów o różnych długościach pobytu, ilości osób oraz dostępnych atrakcje w korzystnych cenach. Dzięki nim można znakomicie zaplanować i wykorzystać wolny czas spędzany razem z dziećmi!