Walka o zadbaną, szczupłą sylwetkę trwa. Każdy chce wyglądać jak najlepiej. Współczesny rynek oferuje szeroki wybór produktów odchudzających, salony medycyny estetycznej mają w swojej ofercie coraz to nowsze zabiegi wspierające proces odchudzania, ujędrniające skórę i redukujące cellulit. Co poza zbilansowaną dietą oraz regularną aktywnością fizyczną możemy zrobić, by osiągnąć wymarzone efekty? O których produktach i zabiegach warto wiedzieć, podczas walki o upragnioną sylwetkę?

Kriopoliza, czyli leczenie zimnem

Zabiegi wyszczuplające i ujędrniające ciało, są w salonach medycyny estetycznej niezwykle popularne. Jednym z powszechnie stosowanych sposobów, na poprawienie elastyczności skóry i zmniejszenie obwodu ciała jest kriopoliza, czyli tzw. leczenie zimnem. Zabieg ten polega na zastosowaniu niskiej temperatury, w celu zredukowania tkanki tłuszczowej. Aplikowanie zimna na skórę, prowadzi do apoptozy, czyli śmierci i rozpadu komórek tłuszczowych. Terapia powinna zostać przeprowadzona przy pomocy sprawdzonego i bezpiecznego sprzętu. Zimmer ZLipo – urządzenie do Kriolipolizy od imeso.pl jest jednym z tego typu urządzeń. Powszechnie stosowany na całym świecie, posiada regulacje mocy, dzięki czemu może być stosowany na wielu różnych partiach ciała, w niezagrażający dla zdrowia sposób.

Lipoliza iniekcyjna

Kolejną z często stosowanych procedur jest lipoliza iniekcyjna, będąca alternatywą dla zabiegów chirurgicznych, mających na celu odessanie zalegającego w organizmie tłuszczu. Polega ona na wstrzykiwaniu substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych. Komórki ulegają rozpuszczeniu, uwolnione tłuszcze przechodzą przez proces przemiany materii, a następnie zostają wydalone z organizmu. Lipoliza usuwa miejscowy tłuszcz i powstałe w jego wyniku fałdy, których trudno pozbyć się w wyniku ćwiczeń np. te znajdujące się nad kolanami lub pod pachą. W celu zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi tego zabiegu warto wejść na stronę www.medycynaestetyczna.rzeszow.pl. Salon medycyny estetycznej w Rzeszowie ma w swojej ofercie zarówno lipoze iniekcyjną, jak i wiele innych procesów prowadzących do utraty zbędnych kilogramów, ujędrnienia skóry i redukcji cellulitu.

Reduktory tłuszczu

Reduktory tłuszczu to suplementy stymulujące proces spalania tkanki tłuszczowej. Ich działanie polega na nasileniu procesów termogenicznych oraz lipotycznych. Skuteczny spalacz tłuszczu wspiera proces odchudzania, przyśpieszając przemianę materii. Produkt wpływa także na produkcje dodatkowej energii i hamuje apetyt. Reduktory tłuszczu z Perfect Body Center to produkty zalecane również sportowcom. Należy pamiętać, że efekty zobaczymy, dopiero gdy ich stosowanie uzupełnimy o zbilansowaną, zdrową dietę i połączymy z regularnym wysiłkiem fizycznym. W utrzymaniu zgrabnej sylwetki istotna jest zmiana nawyków. Najlepiej zacząć już teraz.