Strona głównaLifestyleZadbaj o biznesową formę na lato!

  Zadbaj o biznesową formę na lato!

  2 czerwca 2017 roku w O4 Olivia Business Centre odbędzie się kolejne już spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety Trójmiasto w tej edycji.

  Zbliżające się wydarzenie to idealna okazja do poszerzenia swojej wiedzy o doświadczenia kobiet, które zawodowo zajmują się doradztwem z zakresu organizacji przedsiębiorstwa, content marketingu i PR oraz sprzedaży.

  Podczas spotkania inspirować i motywować będą:

  dr Agnieszka Popławska-Boruc – wybitna psycholog i specjalista zarządzania zasobami ludzkimi zmotywuje uczestniczki do działania i podpowie jak dostać to czego chcemy,

  Aleksandra Panasewicz – właścicielka jednoosobowej agencji marketingowej i popularna youtuberka VlogLola w jednej osobie, opowie o tym jak profesjonalnie zadbać o wizerunek firmy w social media,

  Joanna Fandrey- Skowronek – ekspert i praktyk z ponad 20letnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży podczas prelekcji doradzi jak zwiększyć sprzedaż w naszym biznesie.

  Głównym punktem spotkania będzie moderowana sesja networkingowa, która umożliwi nawiązanie kontaktów, wymianę doświadczeń i wizytówek. Na wszystkich zainteresowanych czekać będą także niespodzianki od licznych partnerów spotkania.

  zadbaj o biznesowa forme na lato przedsiebiorcza kobieta

  Wstęp na wydarzenie jest płatny – bilet pojedynczy kosztuje 20 złotych, a podwójny – 30 złotych. Warto jednak podkreślić, że staramy się wspierać szczytne cele charytatywne, dlatego też podczas czerwcowego spotkania 5 złotych z każdego zakupionego biletu zostanie przekazane na rzecz Fundacji „Mam Marzenie”.

  Przedsiębiorcza Kobieta to cykl spotkań odbiegający w swojej formie od dotychczas organizowanych w Polsce inicjatyw. Priorytetem przy realizacji projektu jest odejście od konwencji typowych szkoleń, warsztatów i stworzenie wydarzenia, które stanowi dla uczestniczek podstawę do nawiązywania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń z osobami, które osiągnęły już sukces w biznesie. Tworzymy wydarzenia dla przedsiębiorczych kobiet już od ponad 7 lat.

  Zapisy na wydarzenie: www.zadbaj-o-biznesowa-forme.evenea.pl

  Więcej informacji:

  Profil FB projektu: https://www.facebook.com/events/1904913059720322/

  Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1690459857926492

  Popularne posty

  Social Media

  8,530FaniLubię
  1,893ObserwującyObserwuj