Ozdobny lub praktyczny. Retro bądź nowoczesny. Minimalistyczny albo bogaty. Jaki powinien być zegarek na rękę? Jedno jest pewne – powinien być skrojony na miarę naszych oczekiwań. Czy tak się da? Oczywiście, jeśli tylko postawimy na właściwą markę. Przedstawiamy krótki przegląd najciekawszych modeli zegarków Anne Klein. Czy wśród nich znajdzie się twój faworyt?

Zegarek Anne Klein – czy warto?

Zegarki Anne Klein to klasa i jakość. Kolekcje stworzone przez tą uzdolnioną projektantkę zachwycają już od kilkudziesięciu lat. Markę powinien docenić każdy, kto traktuje zegarek jak inwestycję.

Anne Klein wyznawała zasadę, że ubrania i akcesoria powinny wprawiać kobietę w doskonały nastrój. Może się wydawać, że zegarek to tylko niepozorny gadżet, szczegół, który nie ma mocy decydowania o naszym szczęściu. A jednak, za jego pomocą szczęściu można dopomóc. Przecież nie od dziś wiadomo, że diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety. My wierzymy, że takim przyjacielem może być też wysokiej jakości, niebanalnie wykonany zegarek na rękę.

Jaki zegarek Anne Klein wybrać?

Zegarek Anne Klein Diamond

zegarek damski anne klein diamond ak 3279svrt 1

Ten model to niezwykle udane połącznie kolorystyczne. W parze ze srebrem występuje tu bardzo modne różowe złoto. Zegarek zawdzięcza nazwę okrągłej kopercie, która kształtem przypomina powierzchnię szlifowanego diamentu. Na śnieżnobiałej tarczy zegarka wyróżniają się trzy kreskowe indeksy i wskazówki oraz… maleńki diament umieszczony w miejscu godziny 12.00. Prawdziwy skarb wśród zegarków!

Zegarek Anne Klein Diamond z czarną tarczą

zegarek damski anne klein diamond ak 3220bkgb

Diamond to nie pojedynczy model, a seria zegarków. Wszystkie łączy znak rozpoznawczy – diament zastępujący na tarczy godzinę 12.00. W sklepie internetowym fabrykazegarkow.pl znajdziemy ponad 10 modeli z tej kolekcji. Na szczególną uwagę zasługuje zegarek Anne Klein damski z czarną tarczą i złotą bransoletą w formie sześciu łańcuszków typu żmijka. Trudno o bardziej wytworne połączenie niż złoto i czerń!

Zegarek Anne Klein Two-Tone

zegarek damski anne klein two tone ak 3323wttt

W ostatnich latach producenci stawiają na coraz to bardziej minimalistyczne zegarki. Gładkie tarcze bez cyfr, często jedynie ze wskazówkami. Takie zegarki są bardzo ozdobne, ale nie do końca precyzyjne. Dlatego te panie, które chcą mieć stale rękę na pulsie, na pewno docenią zegarek Anne Klein Two-Tone. Na jego tarczy znajdują się duże i wyraźne cyfry rzymskie, które ułatwiają odczytanie godziny. Bransoleta zegarka składa się z podłużnych ogniw w kolorze srebrnym i złotym. To zegarek dla miłośniczek klasyki.

Zegarek Anne Klein Gold-Tone Crystal Accented

zegarek damski anne klein gold tone crystal accented ak 3146mpgb

Oto zegarek pełny przepychu! Znajdziemy tu wszystko, czego szukają miłośniczki spektakularnego błysku. Szeroka bransoleta zdobiona kwiatowym wzorem z mosiądzu w kolorze złota. Duża, mieniąca się perłowo tarcza. Wysadzana gęsto kryształkami Swarovskiego koperta, a nawet złote indeksy – również pełne kryształków. Mimo takiego bogactwa, całość prezentuje się delikatnie i kobieco.

Zegarek Anne Klein Silver Tone na pasku

zegarek damski anne klein silver tone ak 3247rtdb 1

Nasza ostatnia propozycja was zaskoczy. Oto zegarek w oryginalnym, granatowym kolorze! Zamiast bransolety mamy tu pasek z naturalnej skóry. Granatową niczym wieczorne niebo tarczę zdobią urocze stalowe gwiazdki. Kilka z nich dodatkowo połyskuje kryształkami Swarovskiego. To bardzo dziewczęcy zegarek, który najlepiej prezentować się będzie porą zimową, przywołując na myśl klimat Bożego Narodzenia.

Przedstawione propozycje to jedynie kilka modeli spośród bogatego wyboru zegarków Anne Klein damskich. Ten mini przegląd bardzo dobrze obrazuje, jak wiele marka ma nam do zaoferowania. Który więc zegarek wybrać? Ten, który najlepiej wpisze się w nasze indywidualne oczekiwania!