Biżuteria to świetny patent na dodanie naszej stylizacji bonusowego uroku. Dzięki niej możemy prezentować się nie tylko bardziej elegancko, ale również prestiżowo, gdyż odpowiednio dobrane pierścionki powinny pozytywnie wpływać na naszą aparycję. Aby jednak prawidłowo realizowały one swoje funkcje, niezbędne jest odpowiednie skomponowanie ich z elementami garderoby.

Złote pierścionki – dlaczego warto na nie postawić?

Złote pierścionki to relatywnie drogi gadżet, którego zakup wiąże się z wydaniem dość sporej ilości pieniędzy. Dla pań, które chcą wyglądać nie tylko modnie, ale również bogato, są one jednak absolutnie obligatoryjnym dodatkiem. Ich zaletą jest fakt, że pasują one do niemal każdej kreacji. Genialnie spisują się zarówno w połączeniu z eleganckimi ubraniami, jak i ze standardowymi jeansami czy t-shirtami.

Spektrum walorów tego produktu jest bowiem na tyle szerokie, że łączy się on z wieloma elementami garderoby. Aby jednak pierścionek dodawał nam walorów wizualnych, powinien on przede wszystkim odpowiednio pasować do torebki. O ile skomponowanie go z bluzką, spodniami czy butami nie jest trudne, o tyle zachowanie harmonii pomiędzy złotym pierścionkiem a torebką nie jest już tak banalne.

Do jakiej torebki pasują złote pierścionki?

Choć wiele osób uważa, że złote pierścionki są w stanie samodzielnie realizować swoje podstawowe zadania, to w rzeczywistości nie jest to prawda. Produkt ten może bowiem dodawać nam uroku tylko wtedy, gdy będzie występował w połączeniu z modną i elegancką torebką. Aby uniknąć wpadki i niekorzystnej stylizacji, warto unikać noszenia drogiej biżuterii z dużymi torebkami o niskiej wartości materialnej.

Dysproporcja w tym przypadku może być bowiem na tyle duża, że rozmiar torebki zasłoni wdzięki pierścionka i sprawi, że nikt nie zwróci na niego uwagi. Aby pierścionki prawidłowo realizowały swoje funkcje, powinny komponować się z niewielkimi i funkcjonalnymi torebkami. Najlepiej, aby pochodziły one od renomowanych sprzedawców i były relatywnie drogie. Dzięki temu nasza stylizacja będzie jeszcze bardziej prestiżowa. Co ważne, torebki powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów. W tym celu najlepiej sprawdzą się produkty zrobione z prawdziwej skóry.

Złote pierścionki w połączeniu z torebką – olbrzymie znaczenie kolorystyki

Droga i niewielka torebka to zazwyczaj przepis na sukces, albowiem w większości przypadków świetnie łączy się ona z biżuterią. Aby jednak nasza stylizacja była wyjątkowo elegancka, warto stawiać na prostotę i wybierać standardowe kolory. Najlepiej sprawdzą się zatem torebki w ciemnych odcieniach ze złotymi dodatkami. Jeżeli chcemy uniknąć wpadki stylizacyjnej, to warto wybrać czarną torebkę z drobnymi gadżetami.

W tym przypadku połączenie minimalizmu z przepychem powinno nam wyjść na dobre. Trzeba bowiem pamiętać, że złote pierścionki w połączeniu z kolorowymi torebkami nie zawsze robią pozytywne wrażenie. Zamiast wymyślnych wzorów lepiej stawiać na klasykę i tradycyjne wybory. Dzięki temu nasza stylizacja będzie zachwycała wszystkich przechodniów.

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: https://bovem.com.pl/pol_m_Zlota-bizuteria_Kategorie_Zlote-pierscionki-160.html