Stojąc przed wyborem idealnego pierścionka, zazwyczaj dylemat dotyczy tego, czy lepiej wybrać złoty, czy srebrny. W przypadku pierścionków zaręczynowych lub takich, które mają uświetnić wyjątkową okazję, zdecydowanie najpopularniejsze są te z klasycznego lub białego złota, jako najbardziej szlachetne i symboliczne. A jaki kamień do złotego pierścionka najlepiej pasuje? Cudowny diament czy zachwycający szafir?

Złoty pierścionek z diamentem

Diamenty są wieczne, są też najlepszymi przyjaciółmi kobiet. Jeśli więc kupuje się złoty pierścionek z diamentem – można mieć pewność, że urzeknie się swoją wybrankę! Diamenty są jednymi z najdroższych, najbardziej szlachetnych i wyjątkowo pożądanych kamieni. Symbolizują mądrość, oświecenie, czystość, ale – co najważniejsze – długotrwałość, co jest idealną wróżbą na zaręczyny! Nie bez znaczenia jest też sam kolor diamentu. Najczęściej wybiera się białe, które charakteryzują się wspaniałym blaskiem i kojarzą wyłącznie z pięknem, szlachetnością i, nie ma co ukrywać, z luksusem. Ciekawie prezentują się również złote pierścionki z czarnymi diamentami. Warto je wziąć pod uwagę, jeśli lubi się oryginalną biżuterię i chce się podarować wyjątkowy pierścionek zaręczynowy. To idealne kamienie, jeśli chce się wyznać miłość, a także rozpieścić swoją wybrankę.

Złoty pierścionek z szafirem

Szafiry mogą mieć różne kolory, ale do najpopularniejszych należy niebieski szafir, który doskonale prezentuje się w złotej oprawie, tworząc wytworne, eleganckie połączenie. Jak się okazuje, kamień ten idealnie sprawdzi się jako klejnot na pierścionku zaręczynowym! Będzie wyglądał oryginalnie, ale i bardzo szlachetnie. Złoty pierścionek z szafirem będzie wyjątkowo dobrą wróżbą dla zakochanych. Szafiry są bowiem symbolami przyjaźni, pokoju i małżeńskiego szczęścia, a także miłości i prawdy. Trudno więc o lepszy pomysł – złoty pierścionek z szafirem zachwyci każdą kobietę! Duży wybór kamieni szlachetnych, szczególnie u jubilerów internetowych, takich jak SAVICKI czy inne, z pewnością pozwoli znaleźć idealny pierścionek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj