Polska projektantka Magdalena Jakubowska-Miąsek otwiera swój pierwszy sklep z misiami, ubraniami, akcesoriami dla dzieci wyłącznie polskich marek.

Sklep założony przez Magdę Jakubowską-Miąsek, pod jej marką Boska’s Teddies, słynącą z misiów do samodzielnego wykończenia, ubranek i oryginalnych akcesoriów dziecięcych, to małe, ale bardzo klimatyczne miejsce w Centrum Warszawy przy ul. Kopernika 25 z wyłącznie polskimi produktami dla dzieci.

Magda, która od lat promuje polski design, postanowiła wesprzeć również innych rodzimych projektantów zajmujących się modą dziecięcą i zaprosić ich do wystawienia swoich projektów w sklepie Boska’s Teddies.

„Otwarcie pierwszego, i mam nadzieję jednego z wielu, sklepu Boska’s Teddies jest konsekwencją i kontynuacją mojej pasji projektowania zabawek – w szczególności moich ukochanych misiów i ubrań dla dzieci. Zaprosiłam do współpracy innych projektantów, ponieważ uważam, ze polski design jest oryginalny, niebanalny, świadomy, i co najważniejsze, cechuje go doskonała jakość. Jako rodzic sama chętniej wybieram rodzime produkty, ze sprawdzonych źródeł, dobre jakościowo niż sieciowe ubrania i akcesoria z wątpliwym rodowodem, kiepskim wykończeniem i masowym wzornictwem, najczęściej produkowane w Azji” – opowiada Magdalena Jakubowska-Miąsek.

Czego można się spodziewać zaglądając do sklepu Boska’s Teddies?

W sklepie promowane jest wyłącznie polskie, oryginalne, nietuzinkowe wzornictwo. Każdy rodzic, który ceni sobie modny wygląd, oryginalność, ale przede wszystkim najwyższą jakość i wygodę swojego dziecka, znajdzie tutaj coś dla siebie. Warto podkreślić, że wszystkie rzeczy w Boska’s Teddies wyprodukowane są w Polsce, z wielką dbałością o szczegóły i bezpieczeństwo.

Oprócz Boska’s Teddies, można tutaj znaleźć takie polskie marki jak: Kids on the Moon, Pudło Nie Nudno, Miniio, Dream Nation, Lelui, Fold me oraz książki o niezwykłym misiu Kazimierzu autorki Pauliny Wilk.

„Będzie to absolutnie jedno z moich ulubionych miejsc na mapie Warszawy. Urzeka nie tylko atmosfera sklepu, wystrój i dbałość o szczegóły, do których przyzwyczaiła nas Magda już w swoich projektach, ale również świetny wybór fajnych, polskich marek. Tym bardziej cieszymy się, że możemy być częścią tego bajkowego miejsca. Pozostaje nam tylko kibicować – Nasi górą!” – podsumowuje Małgorzata Drozdowska z Miniio.

Dodatkowo w Boska’s Teddies każdy fan misiów znajdzie coś dla siebie: zarówno gotowe zabawki jak i te, które można zrobić samemu np. zestawy „Wykończ Misia”.

Sklep firmowy Boska’s Teddies
ul. Kopernika 25, Warszawa
od poniedziałku do piątku 11:00-18:00
soboty 10:00-14:00

Sklep internetowy: www.boskasteddies.com
Facebook: www.facebook.com/Boskas