Bluzki do karmienia piersią to podstawowa garderoba każdej karmiącej mamy. Bez względu na to, czy wybierasz się do galerii na zakupy, planujesz spacer po parku, rodzinną uroczystość czy elegancką kolację w restauracji – wszędzie, gdzie towarzyszy Ci maluch, możesz mieć na sobie bluzkę ułatwiającą karmienie piersią.

Co wyróżnia bluzki do karmienia spośród innych ubrań?

Bluzki do karmienia piersią, dostępne w sklepie Mamatu, to niezwykła rewolucja w garderobie każdej młodej matki. Koniec z przeciąganiem przez głowę luźnych swetrów, pospiesznego pozbywania się kolejnych warstw ciuchów i ukazywania całemu światu fragmentów naszego ciała. Koniec z dziwnymi spojrzeniami przechodniów i koniecznością zasłaniania się chustką czy pieluszką podczas jednej z najbardziej naturalnych czynności w życiu wszystkich mam. Pora na komfort, wygodę i sprawdzone rozwiązania, które pokochały tysiące kobiet.

Problemy z dobraniem kreacji odpowiedniej na wieczorne wyjście ze znajomymi, rodzinną wizytę na obiedzie czy też donioślejsze uroczystości, jak chrzciny czy komunia, ma niejedna karmiąca matka. Kusi, by ubrać się elegancko, z drugiej strony przeraża jednak wizja ściągania gustownej bluzeczki i prezentowania fragmentów piersi wszystkim zebranym przy stole członkom rodziny. Alternatywą jest oczywiście wychodzenie do innego pomieszczenia, ale kto nie poczułby się tym zmęczony już po kilku takich kursach?

Z bluzkami do karmienia sprawa ma się zupełnie inaczej. Nasze maleństwo bez oporów możemy karmić przy stole, na ławce w parku czy też w każdym innym miejscu publicznym. Wszystko dzięki ich niezwykle przemyślanemu projektowi, który umożliwia dziecku dostanie się do piersi bez konieczności całkowitego ściągania kreacji. Jeden ruch i nasz maluch może cieszyć się posiłkiem przy uroczystym stole. Zupełnie jak cała reszta rodziny!

Eleganckie bluzki do karmienia piersią, czyli ubiór na specjalne okazje

Wybranie kreacji, w której karmiąca mama będzie czuła się dobrze na rodzinnych uroczystościach, oficjalnych kolacjach i innych okazjach, przy których obowiązuje elegancki ubiór, to nie lada wyzwanie. Roznegliżowane piersi przy rodzinnym stole z pewnością wzbudzą niepotrzebną uwagę biesiadników, a wychodzenie do innego pomieszczenia co dwie godziny na dłuższą metę może stać się nieco uciążliwe. Nie wspominając o konieczności przepraszania wszystkich, którzy muszą ustąpić nam miejsce po drodze… Idealnym rozwiązaniem problemu są eleganckie bluzki do karmienia Mamatu, które ujmują mieszanką klasycznego fasonu i dyskretnych funkcji ułatwiających karmienie.

Wygodne bluzki do karmienia z bawełny – postaw na komfort codziennego noszenia!

W naszej ofercie bluzek do karmienia widnieją propozycje idealne także do codziennego noszenia. Pasują do większości stylizacji, świetnie wpisują się we współczesne trendy i sprawiają, że wyglądasz modnie i stylowo nawet, jeżeli to zwykły wypad na większe zakupy. Dzięki świetnej jakości tkaninom, uniwersalnemu szyciu i dyskretnym systemom ułatwiającym dostęp do piersi nasze bluzki stają się nieodłącznymi atrybutami każdej karmiącej mamy.

Poniżej prezentujemy propozycje bluzek idealnych na co dzień wraz z inspiracjami modowymi, do których można je wykorzystać. Odważ się wrócić do dawnego stylu!

Publikacja: insane.agency