Każdy na pewno ma w domu taką rzecz, która zaplamiła się i nie sposób ją odeprać. Jednak samym płynem nie zdziałamy cudów. Oprócz podstawowego żelu do prania musimy skorzystać z dodatkowej mocy odplamiacza. Należy pamiętać o tym, by środki te w swoim składzie nie zawierały chloru ani fosforanów, ponieważ mogą one odbarwić nasze ubrania. Dlatego wybierając środki czystości czytajmy etykiety!

Rok szkolny już się rozpoczął, a wraz z nim przybędzie trudnych plam z boiska i śladów jedzenia ze stołówki. Jednak jest na to sposób! Przy użyciu produktów do prania marki Flo pozbędziemy się zabrudzeń z zadziwiającą łatwością, nie niszcząc przy tym ubrań.

Żel do prania Color Gel

Unikalna formuła hybrydowa łączy w sobie działanie proszku do prania z enzymami, wraz z pielęgnującymi właściwościami płynów. Połączenie substancji zmiękczających i piorących powoduje, że pranie jest miękkie i idealnie czyste. Zapewnia ochronę włókna oraz koloru, dzięki czemu tkaniny pozostają jak nowe. Nadaje tkaninom delikatność i świeży, długotrwały kwiatowy zapach. Odpowiedni do prania ręcznego i do pralek automatycznych.

Wskazówki: Nowe, kolorowe ubrania należy prać osobno, ponieważ mogą one zafarbować pozostałe tkaniny znajdujące się w pralce. Kiedy chcesz przy użyciu tego płynu, to dla zwiększenia efektu najpierw dokładne wymieszanie go z wodą.

Odplamiacz Oxy Power

To odplamiacz, który dzięki sile aktywnego tlenu doskonale usuwa plamy z tkanin. Jest skuteczny, a zarazem delikatny w działaniu. Może być używany także do wełny i delikatnych kolorowych tkanin. Nadaje się do prania w pralce automatycznej oraz do stosowania bezpośrednio na plamy. Nie zawiera chloru ani fosforanów, które sieją spustoszenie na naszych tkaninach.

Wskazówki: Po użyciu odplamiacza należy unikać wystawiania tkaniny na działanie. promieni słonecznych oraz wysokich temperatur. Jeśli na ubraniach mamy metalowe elementy (np. guziki), musimy uważać, by nie zamoczyć ich w płynie. No i najważniejsze – nie można pozwolić na wyschnięcie produktu na tkaninie. Najlepiej polać produkt bezpośrednio na plamę, odczekać 15 minut i wyprać w pralce.

FLO to marka łącząca w sobie nowoczesność, troskę o czystość w domu
i ochronę środowiska. To uniwersalne produkty tworzone przy użyciu naturalnych olejków oraz ekstraktów z owoców i kwiatów. W produkcji wykorzystywane są łatwo biodegradowalne, skuteczne związki powierzchniowo czynne. Produkty marki FLO są delikatne dla skóry rąk oraz zawierają konserwanty o niskim potencjale alergizującym, nie zawierają fosforanów ani parabenów. Skuteczność i wyjątkowa wydajność formuł produktów FLO gwarantowana jest niemieckim systemem produkcji i jakości.