Imprezy urodzinowe są świetnym dopełnieniem poczucia własnej wartości każdego dziecka. Sprawiają, że mali solenizanci czują się jak królowie (lub księżniczki) przez cały dzień – a to jest jednym z najlepszych (i najbardziej trwałych) prezentów, jaki możesz im dać. Ale od czego zacząć?

Impreza urodzinowa dziecka – wybór miejsca

Jeśli mieszkasz w stolicy i zdecydujesz, że Twój dom lub mieszkanie nie nadaje się na przyjęcie dla dzieci, nie musisz się o nic martwić, bowiem istnieje kilka alternatywnych opcji, które niosą oczywiste zalety (w tym możliwość powrotu do czystego domu po odebraniu dzieci). Za niewielką opłatą często można zarezerwować miejsce w dziecięcym centrum rozrywki lub lokalnej sali zabaw.

Popularne są także:

•    restauracje przyjazne dzieciom,
•    centra gimnastyczne,
•    ośrodki sportu i rekreacji.

Przyjęcia urodzinowe organizowane z dala od domu zwykle sprawdzają się najlepiej dla dzieci powyżej piątego roku życia, ponieważ młodsze dzieci mogą czuć się przytłoczone nieznanym otoczeniem – ale nie jest to regułą i w dużym stopniu zależy nie tyle od samego miejsca, co personelu tam się znajdującego. Na mapie Warszawy jest takie miejsce, w którym znakomicie będą się bawić dzieci bez względu na wiek i upodobania. Znajdziesz je w Centrum Handlowym Blue City (poziom +4), Al.Jerozolimskie 179.

Inca Play – wyjątkowe miejsce dla najmłodszych

To miejsce udowadnia, iż organizacja urodzin dla dzieci wcale nie musi być trudna. W Inca Play czeka na maluchów aż 1500 m2 powierzchni do zabaw – w tym sale tematyczne, do wyboru w zależności od preferencji solenizanta i jego rodzica.

Kilka tematów przewodnich przyjęć urodzinowych dla maluchów, które można zorganizować w tym miejscu to:

•    sala sportowa
•    sala wróżek
•    laboratorium
•    salka zwierząt
•    sala rycerska

Poza tymi tematycznymi, jakże magicznymi dla maluchów miejscami – Inca Play jest niczym wesołe miasteczko pełne niekończących się atrakcji dla dzieci, tych znanych każdemu maluchowi jak rowerki biegowe, automaty do gier czy ściana wspinaczkowa – po bardziej wyszukane np. podłoga interaktywna, labirynt powierzchniowy z panelami zabawowymi, czy też korytarz muzyczny. To jednak wciąż zaledwie mały wykaz przyjemności jakie czekają na dziecko i jego przyjaciół w tym wyjątkowym miejscu. Więcej na ten temat można znaleźć https://www.incaplay.pl. Słowo się rzekło i chyba teraz już każdy rodzic ma pomysł na wizję najbliższych urodzin swojego ukochanego maluszka. W końcu każda mama i każdy tata marzą o wszystkim co najlepsze dla swojego dziecka!