Niewielu rodziców zdaje sobie sprawę z tego, że fotelik dla dziecka do samochodu powinien być dopasowany do ich wieku, ciężaru lub wzrostu. Oczywiście na rynku znajdziemy produkty uniwersalne, które można stosować niemal od narodzin, aż do 36 kg, czyli wieku ok. 10-11 lat. Są one jednak wyjątkowo drogie, a biorąc pod uwagę, że w ciągu 11 lat produkt po prostu ulegnie eksploatacji, warto rozważyć opcję z nieco mniejszym zakresem czasu, która jest po prostu tańsza i dużo bardziej wydajna.

Fotelik 9-18 to perfekcyjny przykład takiego wyposażenia. Chcesz więc dowiedzieć się, jak wybrać odpowiednie model, by zapewnił on nie tylko satysfakcję, zadowolenie, ale także bezpieczeństwo podczas jazdy? Zapraszamy serdecznie do dalszej części materiału, gdzie poznasz wszystkie szczegóły. Zaufaj specjalistom, którzy w branży wyposażenia dla maluchów są od wielu lat.

Bezpieczeństwo potwierdzone przez najlepsze materiały

Jazda autem bywa niebezpieczna. Dzieci ze względu na swój delikatny organizm są szczególnie zagrożone, ponieważ wystarczy gwałtowne hamowanie i źle zabezpieczony pas, by pojawiły się jakieś problemy lub dolegliwości bólowe. Koniecznie więc należy wybierać jedynie takie foteliki 9-18, by ich jakość i niezawodność była potwierdzona przez wielu innych użytkowników i same certyfikaty. Sprawdź więc wszystkie najważniejsze informacje na temat produktu przed zakupem.

Markowe i renomowane firmy

Nigdy nie kupuj produktów od firm, które nie są sprawdzone. Nawet jeśli konstrukcja wygląda identycznie, a zmienia się jedynie logo producenta, pamiętaj o tym, że za marką nie stoi żadna historia, o którą musi walczyć. Duże korporacje nie mogą pozwolić sobie na wypuszczenie na rynek niskiej jakości asortymentu, ponieważ odpowiadają one za swoją renomę. Muszą więc dysponować wszystkimi atestami, które w przypadku wyposażenia dla dzieci, bywają niesamowicie restrykcyjne. 

Wysoko oceniane konstrukcje

Jeśli na rynek wchodzi nowa firma i oferują ona foteliki 9-18, na pewno musi postarać się o odpowiednią reklamę i marketing. Biorąc jednak pod uwagę, że nie jest wcale tak łatwo zainteresować obecnie klientów i przebić wszystkie inne wiodące firmy, powinny one postawić na niekonwencjonalne metody, np. zaoferowanie kilku klientom asortymentu do testów. Właśnie w ten sposób nowe kolekcje produktów trafiają najczęściej do różnego rodzaju redakcji na testy itp.

Chcesz mieć pewność, że wybrane foteliki 9-18 zapewnią Ci satysfakcję z inwestycji? Sprawdź szczegółowe recenzje. Na pewno o wiele łatwiej będzie nabyć odpowiedni model.