Utarło się przekonanie, iż to chłopcy bawią się przeważnie klockami, a dziewczynkom w udziale przypadają lalki i zabawa w dom. Dziewczęta z zacięciem technicznym jeszcze do niedawna musiały się zadowalać klockami dedykowanymi płci przeciwnej. Jednak Lego, firma z ponad siedemdziesięcioletnim doświadczeniem na rynku, postanowiła wyjść w końcu naprzeciw dziewczęcym potrzebom i stworzyła specjalną serię klocków Lego Friends.

Wyjątkowy świat przyjaźni – odkryj go razem z dzieckiem!

Klocki Lego Friends powstały z myślą o dziewczynkach, które odnajdują przyjemność w zabawie klockami. Motyw przewodni w zestawach opiera się na przyjaźni pięciu dziewcząt, wraz z którymi można przeżywać niesamowite przygody w świecie wyobraźni. Wspólna zabawa z dzieckiem to doskonały czas na wzmacnianie więzi. Warto każdego dnia wygospodarować choć pół godziny na rodzinną rozrywkę.

Zestaw klocków Lego Friend dla mniejszych i większych dziewczynek

Miasteczko HeartLake City, w którym żyją Stephanie, Mia, Olivia, Emma i Andrea to zaproszenie do zabawy dla mniejszych i większych dziewczynek. Poszczególne zestawy klocków zostały stworzone z myślą o dzieciach od 6 do 12 roku życia. Z każdym zestawem dziecko może poszaleć z własną wyobraźnią. Kreatywne zabawki wciągają w wielogodzinną zabawę i nie pozwalają na nudę nawet w ponure jesienne popołudnie.

Podaruj dziecku klocki Lego na urodziny!

Jeżeli masz w domu pasjonatkę składania budowli z klocków lego, której już dawno znudziły się chłopięce wersje tej zabawki, to koniecznie przy najbliższej okazji zrób córce wyjątkowy prezent i podaruj jej wyjątkowy zestaw przeznaczony dla dziewczynek! Poszczególne zestawy cechują się różnym poziomem trudności – zaczynać warto od tych najłatwiejszych, by dziecko dało radę samodzielnie je ułożyć. Propozycji jest wiele, centrum handlowe, basen, a nawet zestaw do pieczenia ciasteczek!

Kreatywna zabawa dla dzieci w każdym wieku

Klocki Lego cechują się ogromną uniwersalnością. Podczas zabawy wodze swojej wyobraźni mogą puścić osoby w różnym wieku. Jest to doskonała przygoda dla małych dzieci, młodzieży, a nawet dla osób dorosłych. Ogromne zróżnicowanie propozycji pozwala na to, aby dobrać zestaw pod kątem zainteresowań. Dziewczynki z chęcią zatopią się w świat przyjaźni tworzony przez klocki Lego Friends, w którym poszczególne bohaterki zawsze mogą na siebie liczyć.