Klub rozkoszy Jüne Plã to francuski poradnik, w którym autorka skupia się na 1001 sposobach sprawienia sobie – i nie tylko sobie – przyjemności w nieskrępowany i radosny sposób. Książka została przetłumaczona na 16 języków, a w samej Francji sprzedało się 500 000 egzemplarzy!

Książka uzupełniona jest autorskimi rysunkami, dzięki którym można poznać mapę stref erogennych i najlepsze sztuczki. Bez poczucia winy, za to kreatywnie i radośnie.

Klub rozkoszy ma również charakter kształcący – jak przyznaje sama autorka, edukacja seksualna we Francji jest pełna luk, dlatego Jüne spory rozdział poświęciła fundamentom seksualności, zasadom, różnorodności, komunikacji z partner.em.ką. Podkreśliła też, jak ważne są tolerancja, szacunek, inkluzywność i pojęcie zgody.

"Klub rozkoszy" - francuski poradnik Jüne Plã

„Na całe szczęście widać pewne ruchy budzące nadzieję. Książki takie jak ta przyczyniają się do budowania naszej przyszłej seksualności, która będzie ekscytująca i przemyślana. Właśnie tak, bowiem przyjemność nie może się obejść bez wiedzy – seksualność nie jest wrodzona, w dodatku krępuje ją cała masa uprzedzeń i stereotypów. Nie znamy naszych ciał i nie znamy ciał naszych partnerów. Trzeba coś z tym zrobić. Trwająca obecnie rewolucja seksualna toczy się na łamach mediów społecznościowych – np. na instagramowych kontach takich jak Jouissance Club – dlatego że to właśnie tam różne opcje mogą wyrażać się bez ograniczeń. To z takich źródeł czerpią informacje miliony kobiet i mężczyzn, którzy tkwili wcześniej pod jarzmem braku edukacji seksualnej albo wręcz antyedukacji seksualnej, narzucającej sztywne role i całkowity brak swobody, a przy okazji niemal ignorującej kwestię przyjemności. Potrzebujemy głosów, które nie będą już płynąć do nas z instytucji czy od zawodowców, ale od każdego i każdej z nas – od wszystkich osób proponujących nowe rozwiązania i rozmyślających nad seksualnością, która będzie egalitarna, feministyczna i odjazdowa.”

Martin Page –Autor książki Au-delà de la pénétration [Nie tylko penetracja], opublikowanej przez wydawnictwo Monstrograph (2019)