Bożonarodzeniowy kokon Xmas z limitowanej kolekcji to wspaniały podarunek dla rodziców niemowlaka i bezpieczne, ciepłe gniazdko dla ich dziecka. To idealny akcent na świątecznych, rodzinnych zdjęciach. Ma elegancki, unikatowy wzór – połączenie śnieżnobiałego velvetu ze stuprocentową bawełną w przepiękne świąteczne motywy. Wykończyliśmy go złotą lamówką by idealnie wkomponować się w świąteczny nastrój.

Pojawienie się nowego członka rodziny to wydarzenie, którego nie sposób porównać do innych sytuacji w naszym życiu. Pierwsze święta Bożego Narodzenia z niemowlęciem są niezwykłym przeżyciem dla całej rodziny. To magiczny czas dla wszystkich. Z myślą o tych wyjątkowych chwilach przygotowaliśmy jedyny w swoim rodzaju, limitowany wzór kokona Xmas.

Bellochi Xmas 6

Świąteczne motywy wzbogacone złotą lamówką sprawią, że kokon Bellochi wyróżni się spośród innych świątecznych propozycji i przypadnie do gustu nie tylko młodym rodzicom, ale również dziadkom i całej rodzinie.  Kokon zapakowany jest w eleganckiej torbie wraz z czerwoną kokardką na szczęście.

Bellochi Xmas 1

Produkty z limitowanej edycji świątecznej Bellochi są dostępne w sprzedaży.

Sugerowana cena: 159 pln