Są w życiu daty, które zasługują na to, by je zapamiętać, uczcić, przeżyć w wyjątkowych okolicznościach. Jedną z nich jest rocznica ślubu, więc warto sprawić, by ten czas dla dwojga stał się jeszcze bardziej uprzywilejowany. Co robić w ten dzień? Obiad w restauracji? Jakieś kwiaty? Masaż? Można zebrać to wszystko razem i uczcić to, co najlepsze w miłości, podczas weekendu w SPA dla dwojga.

SPA dla dwojga w pięknym miejscu

Jeśli lubicie wyrwać się z rutyny codziennych obowiązków, udać się w inne miejsce, pobyć razem i nawiązać kontakt z naturą, rozważcie wyjazd do SPA. Weekendowy pobyt we dwoje to relaksujący sposób na świętowanie rocznicy ślubu.  Wystarczy tylko wyobrazić sobie pokój ze wszystkimi romantycznymi elementami, blaskiem świec, płatkami róż, pyszne jedzenie i dostęp do strefy Wellness oraz zabiegi SPA. Czy może być coś lepszego na spędzenie czasu tylko we dwoje?

Rozpieszczający ciało i zmysły pakiet „SPA dla dwojga” znajduje się na przykład w ofercie hotelu Malinowy Dwór w Świeradowie-Zdroju. Ten uroczo położony w miejscowości uzdrowiskowej obiekt jest doskonałym miejscem, by bez pośpiechu, w pięknych okolicznościach przyrody celebrować rocznicę ślubu. To magiczne miejsce rodem z bajki. Ma przytulną i romantyczną atmosferę, elegancko zaprojektowane pokoje, szeroką ofertę SPA oraz przepyszną kuchnię. Dopełnieniem jest otaczająca obiekt przyroda regionu, czyli lasy i Góry Izerskie.

Weekend w SPA we dwoje – rozpieszczanie ciała i zmysłów

Co znajduje się w ofercie pakietu „SPA dla dwojga” w hotelu Malinowy Dwór?

Po pierwsze: komfortowy pobyt. Luksusowy pokój dwuosobowy typu superior lub apartament z niezbędnym wyposażeniem. Znajduje się w nim telewizor, klimatyzacja, lodówka oraz sejf.  Jest też suszarka do włosów oraz szlafrok.

Po drugie: pyszne wyżywienie. Z okazji rocznicy ślubu warto porozpieszczać podniebienie. Na gości w tych szczególnych dniach czekają śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu, złożone z dań mięsnych i bezmięsnych.

Po trzecie: nieograniczony wstęp do strefy Wellness. Rozpieszczanie ciała można zacząć od wizyty w strefie basenowej. W czasie weekendowego pobytu w SPA można korzystać z jacuzzi zewnętrznego na tarasie, dużego basenu z wodą źródlaną i hydromasażami, sauny parowej, fińskiej lub ziołowej oraz tepidarium. Na miłośników aktywności czeka również sala fitness ze sprzętem niezbędnym do ćwiczeń.

Po czwarte: relaks w SPA. Zmysły zdecydowanie ukoi (lub rozbudzi) wspólna kąpiel Kleopatry oraz specjalność hotelu, czyli masaż malinowy dla dwojga. W ofercie przewidziano również seans w saunie solankowej oraz jeden z możliwych do wyboru 45-minutowych zabiegów na twarz dla niej i dla niego (oczyszczający, nawilżający lub łagodzący).

Weekend w SPA dla dwojga to zdecydowanie świetny pomysł, by w ten wyjątkowy sposób świętować rocznicę ślubu. Pozwala na pobyt w środowisku, które jest ukojeniem dla wszystkich zmysłów oraz zdecydowanie jeszcze bardziej zbliża do siebie pary.