Lato w pełni, środek wakacji,-08-niby dopiero się zaczął, a już od ponad tygodnia panuje nad pogodą. Dni staną się krótsze, wieczory chłodniejsze. W tym czasie idealne części garderoby powinny być lekkie – nie tylko faktycznie, ale również wizualnie. A wieczorem – najlepiej narzucić lekkie wdzianko.

Ostatnimi czasy bardzo popularną i modną tkaniną stał się tiul. Pierwotnie wykorzystywany w kolekcjach mody kobiecej, teraz z powodzeniem sprawdza się również w dziecięcej garderobie. Rekordy popularności biją spódniczki TUTU. Niegdyś kojarzone wyłącznie z lekcjami baletu czy balikami karnawałowymi, obecnie stanowią coraz częściej element codziennych kreacji. A ile przy tym dziewczęcej radości!

Spódniczki TUTU można spotkać zarówno w niemalże każdej tzw. „sieciówce”, jak i w kolekcjach niszowych polskich projektantów. Różnią się one najczęściej długością i puszystością, która uzależniona jest od ilości warstw tiulu. Jeśli ktoś preferuje spódniczki ładnie napuszone, sprawiające wrażenie nieopisanej lekkości i zwiewności polecamy te z kolekcji Little Rose & Brothers. Uszyte z sześciu warstw miękkiego, lekkiego, pięknie układającego się tiulu. Dostępne zarówno w wersji „samodzielnej”, jak i z legginsami (bardzo praktyczne rozwiązanie na koniec lata i cały sezon jesienno-zimowo-wiosenny).

Idealnym uzupełnieniem TUTU w wersji letniej są lekkie bluzeczki, nie krępujące ruchów, przewiewne, a przy tym niezwykle oryginalne. Nam wpadły w oko bluzeczki na naramkach z koronkowym, ażurkowym wykończeniem na pleckach. Już wyobrażamy sobie jak pięknie wyglądają one na opalonym ciałku.

Zarówno spódniczki, spódniczki z legginsami, jak i bluzeczki z koronką dostępne są w sklepie internetowym www.little-rose.pl. Sklep posiada swój profil na Facebooku.