Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka. Dla wielu rodziców to także pierwsza okazja, aby wręczyć swojemu dziecku prezent z tej okazji. Wybór odpowiedniego podarunku dla niemowlęcia może jednak przysparzać nie lada problemów, w końcu niemowlę nie pobawi się jeszcze klockami Lego oraz nie doceni w pełni zalet mówiącej lali. Co zatem warto podarować na Dzień Dziecka dla malucha poniżej 12 miesiąca życia?

Grająca karuzela do łóżeczka

Jeśli nasze dziecko jeszcze nie miało okazji zasypiać przy delikatnej i odprężającej melodii pozytywki wygrywanej przez karuzelę zawieszoną nad łóżeczkiem, nadchodzący Dzień Dziecka to znakomita okazja, aby to zmienić!

Karuzela do łóżeczka spodoba się bowiem każdemu ciekawemu świata maluchowi, który z przyjemnością będzie witał każdy nowy dzień śledząc poruszające się w górze kolorowe postacie. Dla niemowlęcia w wieku poniżej 6 miesięcy warto postawić na karuzelę w kontrastujących kolorach, czarnym, białym i czerwonym, które będą szczególnie atrakcyjne dla dziecka w tym wieku.

Przyjemna dla dziecięcego ucha melodia sprawi z kolei, że maluch szybciej się zrelaksuje i zaśnie, a my dzięki temu zyskamy nieco więcej czasu dla siebie!

Kolorowa i przyjemna w dotyku pościel do łóżeczka dziecięcego

Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka możemy podarować maluchowi także dobrej jakości pościel do jego łóżeczka. Atrakcyjne dla dziecięcych oczu prześcieradło, poszewka na poduszkę oraz kołderka z pewnością spodobają się nie tylko samemu dziecku, które będzie dzięki niej chętniej spędzało czas w swoim ładnym i kolorowym łóżeczku, ale także dodadzą uroku dziecięcemu kącikowi, w których chętnie przebywamy i my, dorośli.

Wybierając pościel dla niemowlęcia warto jednak skupić się wyłącznie na dobrej jakości produktach wykonanych w 100% z bawełny. Taka pościel pozwoli bowiem skórze naszego malucha swobodnie oddychać, nie spowoduje jej przegrzania oraz nie podrażni delikatnej skóry małego dziecka.

Zabawki dla niemowlęcia

Czym byłby Dzień Dziecka bez atrakcyjnych zabawek? Wbrew pozorom, zabawki dla dzieci nie są przeznaczone jedynie dla starszych maluchów. W bogatym asortymencie dziecięcych zabawek także rodzice niemowląt znajdą bowiem coś dla siebie i swoich pociech!

Dla niemowlęcia warto podarować na Dzień Dziecka np. miękką książeczkę z szeleszczącymi elementami, które będą stymulowały prawidłowy rozwój wzroku oraz dotyku malucha, grzechotki, które pozytywnie wpłyną na rozwój oraz wrażliwość jego słuchu lub sympatyczną przytulankę, która będzie miała szansę stać się pierwszym przyjacielem naszego dziecka.

Butelki dla niemowląt do karmienia

Praktycznym i bardzo przydatnym w codziennym życiu prezentem z okazji Dnia Dziecka mogą być także butelki dla niemowląt do karmienia. Jest to prezent, który warto kupić tym bardziej, że butelki należy regularnie, co ok. 2-3 miesiące, wymieniać na nowe.

W prezencie na Dzień Dziecka warto wybrać szczególnie butelki dla niemowląt ozdobione w atrakcyjne dziecięce wzory, których wygląd sprawi, że każde karmienie stanie się dla naszego dziecka nową przygodą. Markowe butelki zadbają także o jego zdrowie i dobre samopoczucie podczas karmienia oraz sprawią, że maluch chętniej zje cały przygotowany dla niego posiłek.

Butelki dla niemowląt w Bobo-Mania.pl warto obecnie kupić tym bardziej, że każdy zakup powyżej 200 zł jest z okazji Dnia Dziecka premiowany możliwością wyboru dodatkowego prezentu, który zupełnie za darmo otrzyma nasze dziecko.