Strona głównaMacierzyństwoRowery i pojazdy dla dzieci. To one sprawiają dziecku prawdziwą frajdę

  Rowery i pojazdy dla dzieci. To one sprawiają dziecku prawdziwą frajdę

  Stworzone z myślą o najmłodszych pojazdy dla dzieci to jedne z tych zabawek, które używane są przez nich najczęściej. I wcale nie dotyczy to tylko chłopców – jakby się mogło wydawać. Dziewczynki także chętnie bawią się, przy wykorzystaniu wspomnianych wyżej pojazdów. Jakie konkretnie produkty znajdziemy w tej kategorii? Sprawdźmy!

  Jeździki dla dzieci

  Na rynku znajdziemy jeździki dla dzieci w wielu odsłonach. Wiele z nich zostało zaprojektowane tak, by naśladować prawdziwe samochody. Trzeba przyznać, że właśnie ten motyw interesuje kupujących najczęściej. Jeździk Mini Cooper, Mercedes-Benz czy BMW – te zabawki znajdziesz w praktycznie każdym lepiej wyposażonym sklepie dziecięcym, np. w Smykolandzie.

  Często „autka” tego typu są wielofunkcyjne, a to oznacza, że pełnią funkcję zarówno jeździka, pchacza, jak i chodzika (3w1). Dzięki temu dziecko dłużej interesuje się i korzysta z produktu tego typu.

  Jeździki grawitacyjne

  Jeżeli nie słyszeliście o jeździku grawitacyjnym Crazy Car, to czas nadrobić zaległości. To niesamowicie interesujący produkt w grupie pojazdów dla dzieci, ponieważ do poruszania się nie potrzebuje pedałów, baterii czy zasilaczy. Jak zatem wprawić go w ruch? Wystarczy skręcić kierownicą w prawo, a następnie w lewo. Tyle!

  Z jeździka grawitacyjnego mogą korzystać dzieci od 3 roku życia, ale też dorośli. Maksymalnie obciążenie wynosi 120 kg.

  Rowerki biegowe

  Rowerki biegowe stanową świetną formę zabawy dla maluchów. Polecane są dzieciom, które potrafią już chodzić (najczęściej z rowerków tego typu korzystają 2-latki). Rowerki biegowe to nie tylko dobra zabawa, ale i bezpieczny rozwój. Czy wiedzieliście, że rowerki biegowe rozwijają zmysł równowagi i umiejętność manewrowania? Wzmacniają także mięśnie i uczą prawidłowej postawy podczas jazdy. Oprócz tego ćwiczą koncentrację, uczą planowania i przewidywania. Krótko mówiąc, stanowią świetne przygotowanie do jazdy na normalnym rowerku – już tym z pedałami.

  Podsumowanie

  Decydując się na zakup jeździka pchacza, jeździka grawitacyjnego lub rowerka biegowego upewnij się, czy produkt będzie bezpieczny dla Twojego dziecka. Certyfikacja takich produktów to w dzisiejszych czasach rzecz obowiązkowa!

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  Popularne posty

  Social Media

  8,530FaniLubię
  1,893ObserwującyObserwuj