Wiele dzieci ma swój ukochany kocyk, pierzynkę lub nocną przytulankę, bez której nie uśnie.

Magdalena Jakubowska-Miąsek, założycielka firmy Boska’a Teddies i mama małego Janka tłumaczy:

„Dzieci czują się bezpieczniej z przytulanką, z którą mogą nieustraszenie stawić czoła światu. Taka zabawka czy kocyk staje się ich najlepszym przyjacielem, z którym jedzą, wychodzą na spacer, śpią. Mój synek, też miał ulubioną zabawkę, z którą nigdy nie chciał się rozstać i która dawała mu wsparcie i odwagę w trudnych chwilach.”

W Boska’s Teddies można znaleźć wszystko, z czym maluszek będzie chciał bezpiecznie zasnąć: mięciutkie kocyki w piękne sówki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych, rozgrzewające termoforki w kilku wzorach z pestkami z wiśni, które są niezastąpione np. przy kolkach a także nowy pomysł Magdy – Miś i Konik z serduszkiem BUMBUM, imitujący bicie serca drugiej osoby, dający dziecku komfort i bezpieczeństwo podczas zasypiania. A dla starszych dzieci klasyk Boska’s Teddies – Pan Śpioch miś idealny dla wszystkich małych Śpiochów. Jak Pan Śpioch wygrzebie się z łóżka, to znak, że naprawdę pora zbierać się do przedszkola!

Cieplutki kocyk

Dobrze dobrany kocyk gwarantuje dziecku poczucie bezpieczeństwa i niezbędny komfort, czyli uczucia, które od pierwszych chwil na świecie zapewnia mu mama. Jednak, kiedy nie ma jej w pobliżu np. w nocy podczas snu, dziecko poszukuje substytutów matczynego ciepła. Odpowiedni kocyk powinien spełniać wszystkie potrzeby małego użytkownika, być uszyty z miękkich, komfortowych, nie powodujących alergii tkanin. Boska’s Teddies proponuje dwa rodzaje kocyków: pięknie dopracowane kocyki z przewiewnej dzianiny i cieplutkie kocyki z bawełny i miękkiego futerka w dwóch interesujących opcjach kolorystycznych.

Wygodne ubranko

To w czym zasypia dziecko jest niezwykle ważne. Ubranie powinno być wygodne, nie uwierające i dające swobodę ruchów. Takie są bodziaki Boska’s Teddies wykonane w 100% z bawełny idealne do spania w ciepłym łóżeczku. Do drzemek w domu w ciągu dnia i na świeżym powietrzu idealne są piękne, super wygodne i cieplutkie rampersy z asymetrycznym suwakiem i reniferowym porożem. Rampersy zrobione są z dzianiny bawełnianej 100% i podobnie jak wszystkie produkty Boska’s Teddies, uszyte są w Polsce.

Bijące serduszko

Dziecko, kiedy idzie spać potrzebuje obecności opiekuna. Kocyk czy przytulanka, daje poczucie, że mama czy tata są z nim podczas zasypiania lub po przebudzeniu. Rozumiejąc potrzeby maluszków Magda Jakubowska-Miąsek zaprojektowała Konika BUMBUM, który dzięki wmontowanemu specjalnemu mechanizmowi imituje bicie serc, co sprawia, że dziecko czuje się bezpiecznie zasypiając.

Gdy zimno i boli

Są takie dni, kiedy maluszek jest chory lub po prostu wyjątkowo marudny i z powodu złego samopoczucia, ciężko mu zasnąć. W takich przypadkach najpraktyczniejszą przytulanką jest termoforek. W Boska’s Teddies znajdziemy ekipę pogromców zimna i dziecięcych kolek a jednocześnie niezawodnych usypiaczy: Królika Ciepłą Kluchę, Śpiąca Owieczkę czy Termosowę, którzy kryją w sobie naturalne wnętrze – woreczek z pestkami wiśni. Specjalnie oczyszczone i wysuszone pestki posiadają właściwości kumulowania stałej temperatury, dlatego podgrzane w kuchence mikrofalowej/piekarniku lub włożone do zamrażarki oddają ciepło lub zimno przez długi czas. Działanie termoforków Boska’s Teddies polega na tym, że rozgrzane, pachnące świeżym chlebem i przy tym suche pestki z wiśni oddają swoje ciepło dokładnie w tym miejscu ciała, gdzie woreczek jest przykładany. Ponadto dłużej niż zwykłe termofory utrzymują one wcześniej nadaną mu temperaturę.

Boska’s Teddies daje gwarancję spokojnego, bezpiecznego i wygodnego snu, każdemu maluszkowi.