Każde dziecko – to mały odkrywca, który poznaje świat poprzez dotyk, zapach i dźwięk. Dzięki zabawie i stymulacji nasz maluszek ma szansę rozwijać naturalną zdolność do poznawania i odkrywania świata. To chwila przyjemności wspólnej zabawy i nauki dziecka z rodzicem! Takim momentom chce towarzyszyć Mustela, brać udział w pierwszych krokach stawianych przez maluszka!

Czy wiesz, jak bogaty jest świat Twojego dziecka? Kiedy w domu pojawia się nowa istota, rodzice powinni być przygotowani na jedną z najwspanialszych przygód w ich życiu. Odkrywają świat, jakiego razem jeszcze nie znali. Uczą się, jak troszczyć się i dbać o zdrowy rozwój swojej pociechy, ale również jak pielęgnować delikatną i wrażliwą skórę maluszka. Odpowiedni dobór kosmetyków to podstawa w pielęgnacji bobasa. Skóra rozwija się do trzeciego roku życia, w tym czasie jest bardzo podatna na działanie wszystkich czynników zewnętrznych. W tym okresie istotne jest aby zapewnić maleństwu kompleksową i bezpieczną pielęgnację skóry i cieszyć się Świętem Brzdąca!

W trosce o delikatną i jeszcze nie dojrzałą skórę pociechy, powstała linia produktów najlepszych do pielęgnacji i ochrony skóry już od pierwszych chwil po narodzinach. Seria Mustela Bébé to produkty o unikatowej recepturze chroniącej bogaty kapitał komórkowy najmłodszych. Nowa formuła kosmetyków stworzona z myślą o drogocennych właściwościach naturalnych, doskonale odpowiada na wszystkie potrzeby zarówno dziecka jak i mamy.

Wybierając pierwsze produkty pielęgnacyjne, warto pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Naskórek małego dziecka jest trzykrotnie cieńszy od skóry dorosłych, co w konsekwencji powoduje większą skłonność do podrażnień. Ważne jest aby wybierać kosmetyki powstałe na bazie naturalnych składników. Avocado Perseose® to chroniony patentem biomimetyczny aktywny składnik stworzony przez markę Mustela. Wspiera rozwój funkcji bariery skórnej i chroni kapitał komórkowy. Zawarty w gamie Mustela Bébé działa w doskonałej zgodności ze skórą niemowlęcia łącząc maksymalną tolerancję ze skutecznym działaniem.

Kompletując zestaw małego odkrywcy w kosmetyczce każdej początkującej mamy, nie powinno zabraknąć produktów o kompleksowym działaniu. Krem do przewijania 1>2>3 zapobiega, koi i regeneruje podrażnienia i zaczerwienienia okolicy pieluszkowej. Podczas jednej aplikacji skóra dziecka jest widocznie ukojona, a zaczerwienienia skóry znikają. Aby utrzymać czystość skóry, wybieraj żel do mycia, który delikatnie myje włosy i ciało maluszka. Wszystkie zanieczyszczenia na twarzy i pupie niemowlęcia będą skutecznie usuwane dzięki PhysiObébé – emulsji w płynie. Produkt działa łagodząco, kojąco i wygładzająco, a hipoalergiczna formuła zapewnia komfort pociechy. Początkująca mama nie może zapomnieć o skutecznym nawilżaniu. W trosce o swojego malucha pomocny będzie krem Hydra Bébé. Przyczynia się do wzmocnienia bariery skórnej bobasa i ochrony bogactwa komórkowego jego skóry. Skóra pozostaje długotrwale nawilża, sprawiając, że staje się miękka i delikatna.

Wiosna będzie nie tylko okazją do odkrywania świata, celebracji Święta Brzdąca, ale również poznania pielęgnacyjnych kosmetyków przeznaczonych specjalnie dla najmłodszych. Każdego dnia skóra naszej pociechy wymaga specjalnych zabiegów, które pozwolą zachować naturalne właściwości i poczucie komfortu. Seria Mustela Bébé to doskonały wybór i skuteczna ochrona.

zestaw malego odkrywcy

Krem do przewijania 1>2>3, Żel do mycia, PhysiObébé, Krem Hydra Bébé®, Cena zestawu w kosmetyczce: 49,00 zł.