Zajęcia plastyczne to dla dzieci okazja do odkrycia swoich pasji, rozwijania zainteresowań i wyobraźni. Zapraszamy na pierwsze darmowe zajęcia z rysunku dla dzieci w naszej pracowni w Warszawie. Na miejscu czekają warsztaty z malarstwa, rysunku i grafiki komputerowej. Jak rozwijać naturalne predyspozycje dziecka? Dlaczego warto zdecydować się na nasz kurs?

Lekcje rysunku pod okiem artystów

Zamiast smartfona czy tabletu warto w ręce dziecka włożyć blok rysunkowy i ołówki. Raz nabyte umiejętności pozwolą mu stale poszerzać swoje możliwości i pewność siebie. Starannie przygotowany program zajęć „Mały artysta” naszej szkoły rysunku to świetna zabawa dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Podczas dwóch zajęć w tygodniu młodzi uczestnicy poznają różne techniki malowania, w tym na płótnie i na sztaludze, szkicowanie węglem lub patyczkiem maczanym w tuszu oraz wiele innych form sztuki. Kurs artystyczny trwa przez rok i kończy się rozdaniem dyplomów. Kurs rysunku to nie tylko zajęcia praktyczne, ale też sprytnie wpleciona w zajęcia teoria. To ona stanowi mocny fundament pod przyszłe umiejętności plastyczne.

 Warsztaty plastyczne  w profesjonalnej szkole rysunku

Kursy rysunku warto rozpocząć od pierwszych próbnych zajęć, które są całkowicie darmowe. Oferta nie dotyczy jedynie kursów graficznych i zajęć indywidualnych. Jak wyglądają zajęcia dla dzieci? Przede wszystkim prowadzą je pełni pasji artyści. Wieloletnie doświadczenie w dydaktyce pozwala im stworzyć przyjazną, komfortową atmosferę dla wszystkich dzieci. Mali artyści amatorzy dostają zadania domowe, mogą też śledzić krok po kroku konkretne lekcje online, na naszym kanale na YouTube. Pozwala to na stałą obserwację postępów w nauce, która sprawia wiele radości dzieciom. Ważna jest też, zarówno dla rodziców jak i uczniów, elastyczność terminów. Zajęcia odbywają się 1 lub 2 razy w tygodniu, trwają do półtorej godziny.

Nauka rysunku od dziecka – dlaczego warto?

Nasza szkoła rysunku to przede wszystkim wspaniałe doświadczenie dla każdego dziecka. To też okazja do poznania przyjaciół, których na zawsze połączą wspólne zainteresowania. Kurs rysunku online nie oddaje w pełni tego, co mogą zdziałać zajęcia stacjonarne. Przede wszystkim rozwija się kreatywność i zdolność wyrażania siebie, tak często tłumione przez publiczne szkoły. Podczas zajęć artystycznych rozwijają się zdolności manualne oraz pewność siebie dziecka. Rysowanie odpręża i uczy koncetracji. Zgłoście się na pierwsze bezpłatne zajęcia na https://www.rysunekdladzieci.pl/, a zobaczycie, że warto!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj