Twój chłopiec uwielbia militaria, a może po prostu marzy o zdalnie sterowanej zabawce? Czołgi RC na pilota to jedne z najoryginalniejszych zabawek, które możesz podarować swojemu dziecku jako prezent na urodziny, Dzień Dziecka lub paczkę pod choinkę.

Czołgi RC na pilota, które nigdy się nie nudzą

Przygotowaliśmy ranking najchętniej wybieranych czołgów RC dostępnych w sprzedaży w Polsce. Nasze zestawienie składa się wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych modeli, które charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością i bogatym wyposażeniem.

Zdalnie sterowany czołg RC T-90 od Brother Toy

Czołg RC na pilota z bogatym wyposażeniem, który może stanowić doskonały prezent zarówno dla nieco starszych, jak i już 6-letnich modelarzy. Zabawka zapewnia wielogodzinną zabawę na zasilaniu akumulatorowym, a dzięki prostej budowie – nie sprawia trudności w obsłudze.

T-90 to maszyna, która symuluje prawdziwe pojedynki na polu walki. W obudowie osadzono wskaźnik obrażeń, a po kilku trafieniach przez przeciwnika czołg na kilka chwil traci swoją sprawność.

Dziecko ma możliwość swobodnego sterowania czołgiem we wszystkich kierunkach oraz obracania wieżyczki w zakresie 300 stopni.

Czołg RC z elastycznym zawieszeniem Japanese T90 RTR 

Japanese T90 RTR to wierna replika czołgu Mitsubishi Type 90 wykonany w uniwersalnej skali 1:24, który wyposażono w nowoczesne, elastyczne zawieszenie dostosowujące się do podłoża.

Zdalnie sterowany Japanese T90 może być doskonałym prezentem zarówno dla bardziej doświadczonego, jak i początkującego modelarza. W przeciwieństwie do innych czołgów z tej samej kategorii, T90 bazuje na fizycznym działku strzelającym kulkami BB.

Zabawka może z powodzeniem poruszać się po podłożu utwardzanym, a także żwirze, grubszym piasku, ściegu oraz innych luźnych materiałach.

Na wyposażeniu zabawki producent znalazło się także pudełko do przechowywania amunicji oraz niewielka tarcza do mierzenia swoich wyników.

Dla najmłodszych modelarzy WL: Tiger II RTR

Tiger II RTR to uniwersalny czołg RC zaprojektowany z myślą o najmłodszych modelarzach. Wykonana w skali 1:72 zabawka występuje w 4 zróżnicowanych odmianach kolorystycznych i wyróżnia się satysfakcjonującymi osiągami, jak na swoje gabaryty.

Czołg rozwija prędkość do 5 km/h i porusza się swobodnie we wszystkich kierunkach. Na panelu funkcyjnym producent osadził wskaźnik zasilania, 4-kierunkowy joystick, a także klawisze odpowiadające za sterowanie prędkością, strzelaniem i płynnym obracaniem wieżyczki.

Więcej czołgów RC znajdziesz w sklepie Gimmik http://www.gimmik.pl/CZOLGI_RC,z,21.html