Polski baby design jest coraz bardziej popularny i doceniany wśród rodziców, których oczekiwania wobec jakości i wzorów stale rosną. Często masowe kolekcje sieciowych, globalnych firm nie spełniają ich oczekiwań, dlatego zwracają się w kierunku rodzimych projektantów takich jak firma Boska’s Teddies, którą charakteryzuje przede wszystkim oryginalność, nowoczesne wzornictwo a także dbałość o szczegóły i ekologię.

Magda Jakubowska-Miąsek, projektantka i założycielka Boska’s Teddies tak mówi o swoich projektach: „Z natury jestem osobą dość praktyczną, chciałam, żeby moje produkty, zarówno ubrania jak i akcesoria były nie tylko ładne, ale i użyteczne. Tak też na przykład powstały termofory, które są idealnym rozwiązaniem na dziecięce kolki. Ciuszki też mają swoje funkcje. Luźne rampersy i bodziaki wspaniale sprawdzają się na etapie raczkowania.”

Oprócz ekologicznych termoforów z pestkami wiśni we interesujących wzorach: Owieczka, Termosowa, Ciepła Klucha, Magda proponuje odjazdowe Kominy Uszate w wersji zarówno dla dzieci jak i nie bojących się modowych eksperymentów dorosłych. Kominy wykonane są z przędzy bawełnianej od środka podszyte dzianiną bawełnianą, bardzo miłą w dotyku. W środku komina znajduje się specjalne ocieplenie, dzięki czemu jest on ciepły, idealny na jesienne i zimowe chłody a także do noszenia w domu np. przy bolącym gardle lub uszach.

Z nowości „przytulankowych” Boska’s Teddies proponuje Konika BUMBUM, który dzięki wmontowanemu specjalnemu mechanizmowi imituje bicie serca, co sprawia, że dziecko czuje się bezpiecznie zasypiając.

Wśród nowych produktów Boska’s Teddies znaleźć można dwa rodzaje kocyków: pięknie dopracowane kocyki z przewiewnej dzianiny i cieplutkie kocyki z bawełny i miękkiego futerka. Na chłodniejsze dni Magda zaproponowała rampersy z wesołym łosiem i łosiowymi uszkami przy kapturze. Super ciepłe, wygodne rampersy, z asymetrycznym suwakiem ułatwiającym przebieranie są idealne dla każdego, modnego maluszka.