Przyjście dziecka na świat wiąże się ze zmianami, także w zakresie aranżacji mieszkania. I chociaż największą uwagę zwykliśmy skupiać na pokoiku dziecięcym, to tak naprawdę przebudować, udekorować i zabezpieczyć trzeba całe mieszkanie. Z łazienką na czele.

Łazienka niemowlęcia

Są takie elementy wyposażenia, bez których łazienka niemowlaka nie powinna istnieć. A wszystko po to, aby dziecko czuło się w niej dobrze i komfortowo. Maty antypoślizgowe, duże, miękkie, miłe w dotyku ręczniki, specjalne materacyki do kąpieli czy organizery kąpielowe nie tylko uprzyjemniają czas spędzony w łazience, zachęcając najmłodszych do kąpieli, ale także gwarantują bezpieczeństwo dziecka w wannie.

Na rosnące wymagania

Czas szybko płynie. Noworodek w mig staje się aktywnym, ruchliwym i ciekawym świata niemowlęciem. Warto o tym pomyśleć już na początku. Aby odkrywanie uroków kąpieli nie zakończyło się bolesnym i mało przyjemnym doświadczeniem, dobrze jest zaopatrzyć się w specjalne zabezpieczenia. One nie tylko czuwają nad zdrowiem najmłodszych w kąpieli, ale także dobrze się prezentują, nadając łazience niemowlaka niezwykłego wyglądu.

Kaczuszka inna niż wszystkie

Kto z nas nie zna gumowej kaczuszki kąpielowej? To atrybut każdego małego pływaka i jednoznacznie pozytywny symbol dzieciństwa. Jednak ta kaczuszka jest inna niż wszystkie. Ona bowiem nie tylko bawi kapiące się niemowlę, ale przede wszystkim czuwa nad jego bezpieczeństwem. Osłona na kran Ducky Skip Hop ze sklepu www.babymama.pl, bo o niej mowa, chroni głowę dziecka przed uderzeniem. Na tle pozostałych wyróżnia ją funkcjonalność, nowoczesny design i całkowite bezpieczeństwo użytkowania, gdyż osłona jest pozbawiona szkodliwych składników m.in. takich jak BPA.

Osłona na kran Ducky Skip Hop jest łatwa do utrzymania w czystości. Jest wykonana z tworzywa odpornego na pleśń i można ją myć w zmywarce. Dzięki specjalnemu mocowaniu pasuje do większości baterii.

Więcej informacji o produkcie rodzice znajdą na www.babymama.pl

Osłona na kran Ducky Skip Hop cena: 59zł

Tekst: Pawłowska Media