Nie da się ukryć, że w modzie dziecięcej dominują różnorodne kreacje dla dziewczynek. Mamy małych urwisów często narzekają na brak ciekawych propozycji dla ich synków. Rzeczywiście dość trudno znaleźć na rynku ubranka dla chłopców, które nie są ozdobione postaciami z kreskówek lub nie są do siebie łudząco podobne, jak większość rzeczy z popularnych sieciówek.

Od jakiegoś czasu na ratunek mamom chłopców przychodzą polscy projektanci, którzy powoli dostrzegają tę lukę na rynku. Ciekawą propozycję można znaleźć również w sklepie internetowym www.little-rose.pl. Asymetryczna koszulka z krótkim rękawem dobrze wygląda zarówno w zestawieniu z klasycznymi jeansami, jak i spodniami dresowymi. Połączenie modnego szarego melanżu z ponadczasową czernią i bielą sprawia, że nie jest to rzecz na jeden sezon, a niebanalny wzór pozwoli wyróżnić malucha z tłumu. Jest to niewątpliwie propozycja dla rodziców poszukujących oryginalnych ubranek.

Dopełnieniem ubioru może być modny od kilku sezonów kapelusz typu jazzowego.

Koszulka dostępna jest w szerokiej rozmiarówce – od rozmiaru 86-92 do 134-140. Można nabyć ją tutaj. A tych z Was, którym spodobała się nasza propozycja zapraszamy na fanpage Little Rose & Brothers.