Firma Deltim, wiodący polski producent wózków dziecięcych marki X-lander, z początkiem 2013 roku wprowadzi na rynek nową kolekcję swojej klasycznej marki – Navington. Modna kolorystyka i design inspirowane światowymi trendami, a także innowacyjne rozwiązania zastosowane w samej konstrukcji wózków, to tylko niektóre cechy tej jedynej w swoim rodzaju kolekcji. W skład linii wchodzi 5 podwozi i 3 nadwozia, które można dowolnie łączyć, dostosowując dzięki temu wózek do potrzeb zarówno dziecka, jak i rodzica.

Dbałość o każdy szczegół

Rodzinna firma postanowiła podejść do tej kolekcji tak, jak projektanci do ubrań, czyli z ogromną dbałością o każdy detal, dodatek, a także sposób wykończenia. Te elementy sprawiają, że wózki wyglądają zarazem bardzo klasycznie, jak i nowocześnie. – Wszystkie materiały, z którymi dziecko ma kontakt w wózku, są opatrzone niemieckim znakiem OEKO-TEX®, świadczącym o bezpieczeństwie i nieszkodliwości użytych substancji. Ponadto, są łatwozmywalne i impregnowane. Zaprojektowaliśmy i zastrzegliśmy nawet splot tkanin, a także kolorystykę – między innymi dlatego ta kolekcja jest bardzo wyjątkowa – opowiada Ewa Machura, opiekunka i projektantka marki Navington oferującej wózki i akcesoria dziecięce. Jakie kolory będą modne w przyszłym sezonie? Oprócz nieśmiertelnego połączenia granatu, bieli i czerwieni do łaski wracają także beże, brązy i szarości. Jeśli chodzi o dodatki, które odgrywają istotną rolę w nowej kolekcji Navingtona, to pojawią się dwie torby na akcesoria. Jedna z nich ma uniwersalny wygląd, dzięki czemu skierowana jest zarówno do matek jak i ojców. Druga natomiast, bardziej kobieca, posiada wyszukane dodatki, takie jak obszycia ze sztucznej skóry i metalowe ozdoby.

Główny nacisk podczas projektowania kolekcji został położony na wykończenie i jakość szycia. – Absolutną nowością są gondole zimowe. Budka jak i pokrowiec na nóżki zostały podwójnie ocieplone. Wysuwany wiatrołap ochroni dziecko przed nieprzyjemnym wiatrem, a rozsuwany daszek w budce służy jako dodatkowe zabezpieczenie. Wnętrze gondoli wyłożone jest ciepłym pluszem, składającym się w 80% z bawełny – Ewa Machura opiekunka i projektantka marki Navington oferującej wózki i akcesoria dziecięce. Ponadto, Gondola Genua w Navingtonie jest obecnie jedyną dostępną na rynku gondolą z opatentowanym systemem Ventibase, który jest regulowaną wentylacją w dnie gondoli. Dzięki specjalnym kanalikom pozwala na swobodny przepływ powietrza na całej jej długości.

O firmie:
DELTIM jest rodzinną firmą państwa Machurów. Powstała w Częstochowie w latach 50. ubiegłego wieku. Obecni właściciele to ojciec i syn: Mieczysław i Piotr Machurowie. Swoją pozycję na rynku artykułów dziecięcych – wózków, fotelików, akcesoriów itd. firma Deltim buduje od kilku dziesięcioleci, zapewniając klientom najwyższą jakość, połączoną z ciekawym wzornictwem i innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi. Firma posiada trzy wiodące na rynku polskim marki wózków dziecięcych: x-Lander, Navington oraz Delti.