Naklejki na lodówki, czyli budka telefoniczna w kuchni.Czy potrafisz sobie wyobrazić we własnej kuchni prawdziwą angielską czerwoną budkę telefoniczną? Zapewne nie i z pewnością też nie wyobrażasz sobie, że jest to w ogóle możliwe… A jednak współczesne firmy zajmujące się produkcją naklejek pozwolą ci urealnić to wyobrażenie. Dzięki nowoczesnym naklejkom w prawdziwą angielską budkę przekształcisz swoją własną lodówkę.

pol il naklejka na lodowke symbole francji 8927Taki sposób dekoracji pomieszczenia z pewnością okaże się niepowtarzalny i nawet, jeśli w twoim środowisku ktoś jeszcze skorzysta z takiej możliwości, to ilość motywów drukowanych na naklejkach bywa tak ogromna, że zagwarantuje ci niepowtarzalność. To, czy zdecydujesz się na wspomnianą budkę, wstawisz do kuchni japońską pagodę czy widok na most Golden Gate, zależy już wyłącznie od ciebie.

Masz w tym zakresie tak wiele możliwości, że możesz zarówno dopasować coś do własnego gustu, jak i do ogólnego wystroju wnętrza, albo też pobawić się w ekstremalny kolorystyczny akcent, jak chociażby sosnowe gałęzie wśród brązowych mebli czy orzeźwiające kostki lodu w wodzie z dodatkiem limonki. Jeśli jesteś miłośniczką kwiatów, znajdziesz piękne bukiety czerwonych tulipanów czy maków, subtelne gałązki orchidei lub łączkę pełną fioletowych bratków.

Od twojej pomysłowości zależy, jak bardzo zmienisz własną kuchnię, uzupełniając naklejką całość kompozycyjną czy też przy jej pomocy wprowadzając jakąś drastyczną rzucającą się w oczy zmianę. Możesz też poszukać wśród motywów związanych z dobrym jedzeniem i umieścić na niej zdjęcie smakowitego ciasta, aromatycznej kawy czy lodów. Jeśli masz małe dzieci, zachęcisz je tym samym do jedzenia, które na naklejkach wygląda jak prawdziwe. Jeszcze więcej inspiracji znajdziesz na www.oklejaj.pl.

Niesamowite kolory przypominające do złudzenia te występujące w naturze to efekt nowoczesnych technik drukarskich oraz doskonałej jakości materiałów. Zarówno trwałe i elastyczne podłoże, jak i nanoszony tusz gwarantują wysoką odporność na zniszczenie, promienie słoneczne, wycieranie, a folia doskonale nadaje się do zmywania, co jest przecież niezwykle ważne w kuchni. Powierzchnia zabezpieczona laminatem nie rysuje się, gwarantując piękny wygląd twojej lodówce na bardzo długo.