Bycie rodzicem nie ogranicza. Bycie rodzicem nie może też być wymówką i usprawiedliwieniem dla lenistwa. Po raz kolejny okazuje się bowiem, że dla chcącego nic trudnego. Zwłaszcza, że producenci akcesoriów dla dzieci dają współczesnym rodzicom możliwości, o których naszym mamom się nie śniło.

Aktywnym rodzicem być

Psychologowie przekonują, że nic tak nie buduje silnych więzi emocjonalnych na linii rodzic- dziecko jak aktywne, wspólne spędzanie czasu. Nie wspominając już o prozdrowotnej roli ruchu i jego wpływie na kondycję psychofizyczną całej rodziny. Po raz kolejny okazuje się więc, że warto być aktywnym, mieć pasje, zarażać nimi dziecko. Zwłaszcza teraz, gdy świat stoi przed nami otworem, a producenci akcesoriów dla dzieci i młodych rodziców prześcigają się w pomysłach, udowadniając na co dzień, że macierzyństwo i ojcostwo nie jest żadnym ograniczeniem. A konieczność przygotowania dziecku ciepłego posiłku nie będzie żadną wymówką…

Let’s go!

Butelka IIAMO Go! ze sklepu www.babymama.pl to absolutny must have w domu nowoczesnych, aktywnych, mobilnych młodych rodziców ceniących dobry styl i świetny design. Wystarczą 4 minuty i butelka IIAMO Go, aby Twoje dziecko otrzymało ciepły posiłek niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdujecie. Ten innowacyjny, oryginalny, stylowy i bardzo funkcjonalny gadżet ułatwia życie młodych rodziców, czyniąc je lepszym i łatwiejszym. Dzięki IIAMO Go! rytm Twojego dnia nie wyznaczają już godziny kolejnych posiłków. Od teraz sami decydujecie, jak, gdzie i kiedy spędzacie wolny czas.

jak wybrac butelke banner

Praktycznie i bezpiecznie

Wystarczą 4 minuty, aby przygotować ciepły posiłek dla dziecka. Jak to zrobić z dala od kuchni? Napełnij butelkę płynem, włóż wkład do butelki, przykręć dokładnie dno, lekko wstrząśnij i odczekaj mniej więcej 4 minuty, a Twoje dziecko będzie mogło zjeść smaczny, ciepły i zdrowy posiłek. IIAMO ponad wszystko ceni sobie zdrowie i bezpieczeństwo najmłodszych. To właśnie z troski o dzieci butelki są tworzone z najlepszych jakościowo materiałów ekologicznych, nie zawierają szkodliwego BPA i są całkowicie bezpieczne w użyciu. Świadczą o tym m.in. wyniki testów prowadzonych przez duński Consumer Lab/Forbruger oraz spełnienie wymagań EN 14350.

Butelka iiamo Go – cena: 129 pln www.babymama.pl
Zestaw butelka iiamo Go + wkłady cena: 160 pln www.babymama.pl

Źródło: mat. prasowe / Pawłowska Media