Cersanit zebrał dla Was najnowsze trendy w aranżacji łazienek – popularne rozwiązania, nowinki aranżacyjne oraz przykłady ich zastosowania we wnętrzu. Zobaczcie co jest teraz „hot”.

Drewno: nadal ten trend będzie rozwojowy; poza płytkami podłogowymi Cersanit proponuje zastosowanie tego materiału w nieoczekiwany sposób – np. wyłożenie nim ściany lub połączenie płytek z drewnianą podłogą. (Nature, Ambio)

trendy lazienkowe 2016 drewno nature cersanit opt

Spokój: w łazience modne będą chłodne, stonowane kolory, które tworzą spokojną atmosferę; Cersanit poleca rozbielone odcienie błękitu czy szarości, połączone z bielą, elementami drewna i pastelami. (Faro, Hortis, Kersen,Tuka)

Ciekawe wzory na płytkach: ostatnio bardzo modne były płytki z wzorem – np. patchworkowym, ale Cersanit zapowiada wielki powrót płytek „zwykłych”, jednobarwnych, które jednakowoż dzięki zastosowaniu w dekorach nietypowych wzorów i struktur tworzą ciekawe kompozycje. (City, Elfi, Mosa)

trendy lazienkowe 2016 ciekawe wzory elfi cersanit opt

Industrialny szyk, struktury imitujące naturalny kamień: drewno to nie jedyny naturalny materiał, który będzie popularny w 2016 roku. Beton i szarości, płytki odwzorowujące marmur czy trawertyn wciąż są na topie. (City, Clero, Bino, Madea, Travertino)

trendy lazienkowe 2016 industrial city cersanit opt

Czarna armatura łazienkowa – na fali zainteresowania łazienką kontrastową, utrzymaną w biało-czarnej tonacji klienci zaczęli szukać baterii i zestawów natryskowych w kolorze czarnym. Cersanit szybko odpowiedział na ten trend, poszerzając w tym roku ofertę o baterie umywalkowe, natryskowe i wannowo-natryskowe w nowych, zaskakujących kolorach. Teraz design z wyższej półki będzie wreszcie dostępny w przystępnej cenie. (Mille Black)

trendy lazienkowe 2016 czarna armatura lazienkowa dep opt

Biel armatury, biel płytek: monochromatyczne, białe łazienki urządzone w minimalistycznym stylu. Organiczne kosmetyki, oszczędne dekoracje, kropla innych kolorów w dodatkach i designerskie cacka na półkach. Białe baterie, nadające łazience świeży, nowoczesny charakter, nawiązujący do stylu skandynawskiego. (Płytki Bianca, baterie natryskowe, wannowo- natryskowe i umywalkowe Mille White,Tuka)

trendy lazienkowe 2016 biel armatury i plytek tuka cersanit opt

Intensywne kolory: w 2016 wprowadzamy do wnętrz bardziej intensywne, energetyzujące barwy: np. marsalę. Taki wystrój łazienki z pewnością rozbudza każdego podczas porannej toalety, a wieczorem pozwala się zrelaksować po męczącym dniu. (Loris, Negra, Muzi, Elegant Textile)

trendy lazienkowe 2016 intensywne kolory elegant textile cersanit opt

Funkcjonalność: optymalizacja przestrzeni, funkcjonalne przechowywanie – to będą kluczowe zadania projektantów łazienkowych wnętrz i wszystkich zdecydowanych na remont lub aranżację nowej łazienki. Meble łazienkowe w kilku rozmiarach i kolorach, dodatkowe sprytne schowki w nieoczekiwanych miejscach, np. wanna ze schowkami w bocznym panelu, szafka z przestrzenią do przechowywana mopa z wiadrem, transparentne organizery we wnętrzach szuflad. (koncepty mebli łazienkowych Smart, Nano, Colour)

trendy lazienkowe 2016 spokoj faro cersanit opt

www.cersanit.com.pl