Wakacje są dla zabawek czasem ciężkiej próby: częste zetknięcia z wodą, piaskiem, powietrzem, pomysłowymi dziećmi?. Większość zabawek nie wróci z urlopu w tak dobrym stanie jak przed, kolory wyblakną, a naklejki z wiaderek, z bajkowymi bohaterami odpłyną z morską falą lub zostaną obdarte przez małych użytkowników.

Na szczęście nie wszystkie spotka taki los. Z pomocą przychodzi technologia IML (In-Mould-Label), dzięki której obrazki na zabawkach pozostają nienaruszone nawet po zetknięciu z ekstremalnymi warunkami.

Ta wiadomość ucieszy rodziców i maluchy ?. Zabawki polskiego producenta z  Dąbrowy Górniczej znane ze swojej  legendarnej wytrzymałości teraz zyskały nową właściwość – nieścieralność. Dzięki zastosowaniu technologii IML, etykiety z ulubionymi przez dzieci postaciami, są na trwale wtopione w zabawkę. Efekt – obrazek na wiaderku wygląda idealnie po najcięższych testach maluchów. Użyta technologia IML zapewnia nierozerwalność grafiki z tworzywem, dzięki czemu jest ona odporna na wilgotność i uszkodzenia mechaniczne gwarantując jednocześnie dalszą estetykę i jakość wykonania. Technologia IML jest znana i stosowana od wielu lat na świecie, wśród rodzimych producentów zabawek, wykorzystuje ją między innymi firma Wader. Letnie komplety do piasku z serii happy summer przydadza się maluszkom podczas zabaw nad wodą i w piaskownicy, dodatkowo wszystkie niezbędniki do piasku będą wyglądały jak nowe nie tylko po tegorocznych wakacjach.

Całość wyprodukowana jest w Polsce, z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na warunki atmosferyczne, dzięki czemu zabawkę można przechowywać przez cały rok na przykład w ogródku czy na balkonie.

Poprzedni artykułFarby do zadań specjalnych
Następny artykułZłość piękności nie szkodzi