To może być jakaś specjalna okazja: urodziny, imieniny, rocznica, świętowanie sukcesu. A czasem wystarczy kolejny nudny dzień, kiedy czujesz, że życie straciło smak. W obu przypadkach potrzebujesz przypomnieć sobie, że żyjesz, że potrafisz cieszyć się z bycia sobą i z bycia drugą osobą. Najprostszy sposób na wyrwanie się z codziennej rutyny to zrobienie czegoś wyjątkowego, najlepiej w towarzystwie. Na szczęście istnieje dziś wiele portali, które oferują nie tylko voucher na prezent, ale także pomoc w jego wyborze. 

Jak zatem dobrać voucher, czym się kierować? Można obrać co najmniej trzy strategie. Pierwsza polegałaby na pójściu wzdłuż wydeptanej ścieżki. Wiesz dokładnie, co lubisz, znasz swoje pasje. Albo osobę, której chcesz sprawić radość, znasz od lat i jesteś pewna, co ją ucieszy. To chyba najprostszy sposób, bo daje dużą gwarancję zadowolenia. 

Można też pójść zupełnie naprzeciw oczekiwaniom: mola książkowego zaskoczyć skokiem ze spadochronem, fanatyka strzelectwa obdarować wieczorem w doskonałej restauracji z degustacją najbardziej wyszukanych dań, osobę dbającą o zdrowie i wygląd wysłać na szkolenie z jazdy samochodem terenowy. Tak, istnieje ryzyko, że nie trafisz w gusta, ale kto wie, może bliska Ci osoba odnajdzie nową pasję, która odmieni jej życie? 

Trzecie rozwiązanie to zdanie się na zrządzenie losu. Nie wiesz nic o osobie, której chcesz dać prezent, albo wiesz o niej za dużo – wtedy nie zastanawiaj się długo i po prostu zaszalej. Wybierz coś zwariowanego, coś zaskakującego, co przyspieszy tętno i podniesie poziom adrenaliny. Życie jest za krótkie, by się nudzić i czasem warto zaryzykować. 

Tak, zawsze można wybrać coś materialnego, co będzie stało na komodzie lub kurzyło się w szufladzie. No właśnie – po co powielać przyzwyczajenia? Najważniejsze są przecież emocje, to one tworzą nasze wspomnienia i nadają smak życiu. Im wyrazistsze wrażenia, tym dłużej zostaną z osobą, której chcesz podarować prezent. Nie wahaj się i bądź odważna, to się opłaca!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj