Urodziny, imieniny, wesele, rocznica ślubu. Każdy z nas obchodzi przynajmniej kilka ważnych uroczystości w ciągu roku. Jesteśmy zapraszani na wiele imprez do swoich przyjaciół czy też członków rodziny, a nawet przez naszych kolegów z pracy. Czy mówimy o wydarzeniach rodzinnych czy też wydarzeniach firmowych, jedno jest pewne – wypada pojawić się z podarunkiem. I tu zaczynają się przysłowiowe ,,schody’’. Jaki prezent wybrać, aby nie wprowadzić obdarowywanych w zakłopotanie? Co wypada przynieść, a co raczej nie będzie mile widziane? Jeżeli masz wątpliwości, skorzystaj z naszych propozycji!

Jeżeli brak Ci pomysłu na oryginalny prezent, który podkreśli wyjątkowość okazji, skorzystaj z voucherów podarunkowych. Prezenty w formie voucherów są nietuzinkowe i możesz bardzo umiejętnie wybrać odpowiedni podarunek, bez ryzyka nietrafionego upominku. Voucher podarunkowy to również ciekawa odmiana od standardowych prezentów, takich jak kwiaty, butelka wina lub czekoladki. Jeżeli zależy Ci na czymś oryginalnym, to karta podarunkowa będzie miłym zamiennikiem.

Przy wyborze prezentu, warto przeanalizować takie szczegóły jak wiek obdarowywanej osoby – co innego kupimy dziecku, a co innego spodoba się seniorowi. Przemyśl również takie kwestie jak zainteresowania czy cechy charakteru bliskiej Ci osoby. Jeżeli jesteś zaproszony na urodziny do swojego przyjaciela i wiesz, że jego pasją są sporty ekstremalne lub chciałby nauczyć się jakiejś nowej dyscypliny sportowej, prawdopodobnie przypadnie mu do gustu voucher na nurkowanie. Dla lubiących wyzwania, świetnie sprawdzi się gwarantujący wysoką dawkę adrenaliny voucher na kurs survivalowy. Uczestnik będzie mógł zapoznać się z psychologią przetrwania, rozpali ognisko oraz pozna tajniki ewakuacji z groźnego terenu. Brzmi ciekawie, prawda? Te i inne propozycje dla miłośników adrenaliny znajdziesz na podarujkarte.pl)

Dla amatorów dobrego jedzenia, strzałem w dziesiątkę – czy to na urodziny czy to na imieniny – będzie karta podarunkowa np. na orientalną ucztę. Obdarowywana osoba będzie mogła zasmakować indyjskiej kuchni i przenieść się w świat aromatycznych smaków i zapachów.

Jeżeli planujesz prezent z okazji wieczoru panieńskiego, to świetnie sprawdzi się np. voucher na babski wypad w Sudety. Organizatorzy zapewniają dostęp do basenu, sauny i sali fitness. Wieczorem na panie będzie czekać elegancka kolacja z winem.

Jeżeli wręczasz prezent z okazji narodzin dziecka, prawdopodobnie każdy rodzic ucieszy się z vouchera na sesję noworodkową (do 14 dnia życia). Jeśli Twoja siostra, przyjaciółka lub córka zostaną mamą w najbliższym czasie, to taka pamiątka na pewno będzie bardzo wzruszająca i chwyci za serce każdego rodzica. Cała sesja fotograficzna przebiegnie pod okiem profesjonalistów, a jej efektem finalnym będzie 15 uroczych zdjęć Twojego maluszka.

Jak widzisz, pomysłów na prezent na każdą okazję jest naprawdę sporo, jeszcze więcej znajdziesz na podarujkarte.pl! Wystarczy się zainspirować!