Ruszyły zdjęcia do programu „Seks bez tajemnic” – lokalnej produkcji TLC, która pokaże widzom nieznane dotąd seksualne zwyczaje Polaków. Jak kochają się polscy emeryci? Czym jest poliamoria? Dlaczego coraz więcej polskich nastolatek decyduje się na sprzedaż dziewictwa? Kim są sexbodyworkerzy? Jak wygląda życie osoby cierpiącej na aseksualizm?

Marta Szulawiak-Turska, prowadząca serię „$eks – kup teraz”, po raz kolejny poruszy tematy, o których Polacy często wstydzą się mówić, a nawet… myśleć! Wśród bohaterów programu nie zabraknie również znanych nazwisk. Premiera „Seksu bez tajemnic” już 22 kwietnia na antenie TLC!

Telewizja TLC od zawsze stara się prezentować aktualne zjawiska społeczne i autentyczne historie ludzi, angażujące uwagę naszych ciekawych świata widzów. Po sukcesie programu „$eks – kup teraz!”, który pokazał nowe spojrzenie na kulisy polskiej seksbranży postanowiliśmy ponownie wrócić do tematu seksu wśród Polaków. Prowadząca program Marta Szulawiak-Turska odkryje nagą prawdę na temat tego jak kochają się Polacy. Nie zawaha się przed postawieniem najbardziej intymnych pytań – jak wygląda seks po 70, dlaczego coraz więcej Polaków to swingersi i czym jest seks więzienny. W programie „Seks bez tajemnic” widzowie będą mieli okazję poznać często szokujące oblicza naszych preferencji seksualnych, bez względu na wiek, stan zdrowia czy orientację.
Bartłomiej Główczyński, Channel Director Lifestyle w Discovery Networks.

Seria „Seks bez tajemnic” składać się będzie z czterech odcinków, w których nie zabraknie interesujących rozmówców, zaskakujących wniosków oraz kontrowersyjnych bohaterów, gotowych otwarcie odpowiadać na najbardziej krępujące i odważne pytania. Każda część zdradzi zdumiewające fakty na temat tego, co się dzieje za szczelnie zamkniętymi drzwiami sypialni Polaków.

Widzowie TLC wraz z Martą Szulawiak-Turską odwiedzą miejsca, o których wielu z nas nie miało pojęcia i przekonają się, że definicji pojęcia „seks” istnieje tak wiele, jak osób, które go uprawiają. Poznamy m.in. historię pary zajmującą się produkcją własnego erotycznego show w Internecie. Dowiemy się kim są „zaliczacze” i jak radzą sobie ofiary sextingu, oraz… trafimy do Ciechocinka, gdzie na dancingach dla kuracjuszy samotni emeryci szukają partnera, również na jedną noc!

Premiera programu „Seks bez tajemnic” już w kwietniu 2015 roku na antenie TLC!

Więcej informacji:
www.tlcpolska.pl