Psy i koty to dla wielu z nas członkowie naszych rodziny i tak są też przez nas traktowane. Mają wygospodarowane miejsce w domu, jeżdżą z nami na wakacje, a niektóre nawet wożone są na specjalne zajęcia czy do fryzjerów. Dbamy nie tylko o ich komfort, wygląd i rozrywki ale przede wszystkim o zdrowie. W tym celu chodzimy na kontrole weterynaryjne oraz serwujemy im odpowiednio zbilansowane posiłki. Dieta to bowiem klucz do zdrowia nie tylko ludzkiego ale także i zwierząt.

To od tego jak będziemy karmić naszych czworonożnych przyjaciół zależy ich zdrowie, kondycja, energia do działania i przede wszystkim długość życia. Jedzenie można przyrządzać samemu jednak trzeba mieć dużą wiedzę z zakresu żywienia zwierząt. Nie mogą one zjadać resztek naszych dań, bo zawierają zbyt dużo soli i innych przypraw. Składniki, które poprawiają smak naszych potraw mogą bardzo zaszkodzić zwierzakom. Jedzenie powinno być dostosowane do wieku czworonoga, jego rasy i kondycji zdrowotnej. Jeśli nie jesteśmy w tej materii ekspertami to lepiej się na takowych zdać i kupić gotowe, specjalnie przygotowane produkty.

Kupując gotowe kamy należy, tak samo jak w przypadku produktów kupowanych dla siebie, zwracać uwagę na ich skład. Trzeba przeczytać czy są one przeznaczone dla młodych czy dojrzałych zwierząt, sprawdzić masę ciała dla jakiej są dedykowane. Karma powinna być kompletna i zbilansowana, czyli powinna zawierać wszystkie niezbędne składniki odżywcze w odpowiednich ilościach i proporcjach. Powinna być też smaczna dla naszego czworonoga i bezpieczna, czyli pozbawiona szkodliwych składników.

Naprzeciw wymagającym i dbającym o zdrowie swoich psów i kotów właścicielom wyszła marka Winston.

winston4

Od niedawna w sklepach Rossmann można kupić nową, naturalną linię produktów marki Winston – Winston Nature. Linia Nature stawia na wysoką zawartość składników pochodzenia zwierzęcego. W gamie produktów Winston Nature znajdziemy szeroki wybór smaków – od drobiu, przez wołowinę, aż po dziczyznę. W takich smakach możemy kupić karmę zarówno dla psów jak i kotów. Skład tych produktów jest naturalny i bezpieczny.

Karmy nie posiadają w swoim składzie cukru, zbóż zawierających gluten, barwników oraz substancji aromatyzujących. Nie zawierają także konserwantów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj