Każdego sezonu pojawiają się nowości w modzie. Zarówno w katalogach, na ulicach, czy też na półkach sklepowych możemy znaleźć coraz to ciekawsze fasony. Każda z nas pragnie wyróżniać się strojem, a także uzupełnić go o ciekawe akcesoria i dodatki. Oczywiście najnowszy krzyk mody zawsze odznacza się odpowiednią ceną. Jak szukać torebki modnej i na każdą kieszeń?

2 3

Postaw na e-sklepy, które mają w ofercie modne i tanie torebki

Często okazuje się, że model torebki podobny do tego, który zachwycił  nas jeszcze wczoraj w popularnej i znanej na całym świecie „sieciówce”, możemy dostać również w sklepie internetowym. Fasony różnią się nieznacznie i często na plus. Mniej dodatków tj.: cekiny, koraliki, frędzle, może sprawić że torba będzie znacznie tańsza. Nierzadko okazuje się również, że płacimy po prostu za samą markę. Podobna torba w ofercie mniej znanej marki, może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Ekologiczne materiały

Nie zawsze torebka musi być skórzana! Obecnie coraz więcej osób wybiera modne materiały ekologiczne, które nie tylko kosztują mniej, ale i stanowią dobry wybór, jeśli chcemy zadbać o środowisko naturalne. Co więcej, torebka wykonana z takiego materiału również odznacza się funkcjonalnością oraz długotrwałą odpornością na uszkodzenia od czynników zewnętrznych. Często materiały ekologiczne to również szeroki wybór kolorów, co w porze letniej nie jest bez znaczenia.

32

Rozwiązania ponadczasowe

Każdej z nas przynajmniej raz zdarzyło się zakupić torebkę z najnowszej kolekcji, która okazała się być rozwiązaniem na jeden sezon. Jej fason nie pasował do kolejnych stylizacji, a sam design szybko wyszedł z mody. Stawiajmy na proste rozwiązania, które nie tylko sprawią, że mniej zapłacimy za torbę, ale jednocześnie pozwolą nam zachować ją na dłużej.

Tanie torebki nie oznaczają niskiej jakości!

Wybierając torbę warto ocenić ją pod kątem wykonania, doboru materiału, a także designu i funkcjonalności. Jeśli pod tym względem torba nie budzi naszych zastrzeżeń, oznacza to że możemy być spokojne o jakość. Płacąc sporo za torebkę bardzo często płacimy za znaną markę, bądź za elementy przygotowane przez projektantów, dodatkowe ozdobniki.

4 1

Autor: Manzana