Z radością świętujemy z Wami okrągłą, dziesiątą rocznicę portalu KobietaWieLepiej.pl. To portal, w którym znajdziemy chwilę wytchnienia, przepis na idealny obiad, rady prosto od serca oraz informacje o nowinkach, które na nas czekają! Towarzyszymy Wam w życiu codziennym, łącząc się z Wami za pośrednictwem różnych źródeł – jesteś z nami na Instagramie oraz Facebooku?

Wyjątkowy czas, okrągła rocznica

Dokładnie 10 lat temu rozpoczęliśmy swoją działalność. Przez ten czas zmieniło się bardzo wiele – zarówno jeśli chodzi o treści, jak i wygląd strony. Na ten moment możemy pochwalić się (Tak! Pochwalić!) blisko 6 tysiącami publikacji, o których lubicie rozmawiać! Społeczność KobietaWieLepiej.pl stale się poszerza– zaangażowanie na naszych profilach na Instagramie oraz Facebooku rośnie. Niezmiernie nas to cieszy, ponieważ czujemy, że rzeczy, którymi się zajmujemy mają sens. Media społecznościowe są idealnym miejscem do dyskusji, wymiany poglądów bądź udzielenia wzajemnego wsparcia.

10-lecie portalu KobietaWieLepiej.pl – wyjątkowa okazja do świętowania!
Jeśli już wspominamy o wsparciu… Niedawno udostępniliśmy na portalu karty z afirmacjami do pobrania. Docierają do nas wieści, że towarzyszą Wam podczas wykonywania codziennych czynności i dodają otuchy – taki był nasz cel.

Kiedyś i dziś

Każdy z nas lubi oglądać efekty „przed i po” (my też, oglądanie metamorfoz to ogromna frajda!), więc z radością pokażemy, jaką zmianę przeszedł portal.

1. Logo zostało unowocześnione i nabrało współczesnego charakteru. To zmiana, która od razu rzuca się w oczy. Kolorystyka została złagodzona, dzięki czemu całość wygląda kobieco oraz subtelnie!

LOGO kiedyś
Logo KIEDYŚ
Logo DZIŚ
Logo DZIŚ

2. Szata graficzna portalu o nowoczesnym designie jest bardziej przejrzysta oraz modernistyczna. Zmiana dotyczy również podziału kategorii na stronie.

Portal KIEDYŚ
Portal KIEDYŚ
Portal DZIŚ
Portal DZIŚ

3. Przeniesienie portalu na nowy, szybszy serwer jest zmianą, której nie możecie zobaczyć gołym okiem, ale możecie jej doświadczyć. Dzięki temu przeglądanie artykułów jest znacznie bardziej komfortowe oraz przyjemne.

Najchętniej czytane artykuły

Przez 10 lat zauważyliśmy, że wśród kategorii: moda i uroda, macierzyństwo, kulinaria, wnętrza, życie, dom, lifestyle oraz podróże największą popularnością cieszy się to 10 artykułów! Z sentymentem wrócimy do treści, które sprawiły Wam radość!

1. kobietawielepiej.pl/jakie-okulary-pasuja-do-twojego-ksztaltu-twarzy

Jakie okulary pasują do kształtu twarzy? – dzięki temu tekstowi dowiesz się, w którym kształcie okularów będziesz wyglądać najlepiej!

2. kobietawielepiej.pl/filety-z-dorsza-smazone-w-panierce-z-surowka-z-kiszonej-kapusty

Filety smażone z dorsza w panierce z surówką z kiszonej kapusty. Nie dziwi nas popularność tego przepisu – sami z chęcią do niego wracamy.

3. kobietawielepiej.pl/kolor-bordowy-z-jakimi-kolorami-go-laczyc-komu-pasuja-bordowe-ubrania-i-bordowe-dodatki

Kolor bordowy. Z jakimi kolorami najlepiej go łączyć? Komu pasują bordowe ubrania i dodatki?

4. kobietawielepiej.pl/oryginalne-pomysly-na-wieczor-we-dwoje

Oryginalne pomysły na wieczór we dwoje. Dowiesz się, jak w niekonwencjonalny sposób spędzić czas.

5. kobietawielepiej.pl/jak-ukryc-kable-od-telewizora

Jak ukryć kable od telewizora? To zmora niejednej z nas – poznaj kilka raz, które ułatwią tę czynność.

6. kobietawielepiej.pl/stawiamy-na-ryby-pstrag-pieczony-w-folii-aluminiowej-z-salata-lodowa

Stawiamy na ryby – przepis na pstrąga pieczonego w folii aluminiowej podawanego z sałatą lodową. Nie masz pomysłu na obiad? Spieszymy z pomocą!

7. kobietawielepiej.pl/na-jakiej-wysokosci-zamontowac-okap-kuchenny

Na jakiej wysokości zamontować okap kuchenny? To praktyczny artykuł, z którego dowiesz się, jak ułatwić oraz uprzyjemnić gotowanie!

8. kobietawielepiej.pl/pasta-do-zebow-jakie-sa-rodzaje-pasty-do-zebow-co-oznaczaja-kolorowe-paski-na-opakowaniu-pasty-do-zebow

Pasta do zębów – rodzaje. Co oznaczają kolorowe paski na opakowaniu? Znajdziesz tu zbiór informacji, o którym nie myśli się na co dzień!

9. kobietawielepiej.pl/sznycle-z-indyka-w-panierce-smazone

Sznycle z indyka w panierce. Temat gotowania wraca do nas z prędkością światła – to znak, że idziemy w dobrą stronę!

10. kobietawielepiej.pl/modelowanie-twarzy-czyli-jak-uzywac-bronzerow-rozswietlaczy-i-rozu-do-twarzy

Modelowanie twarzy bronzerem. Jak używać bronzerów, rozświetlacza oraz różu do twarzy? Dodaj swojej urodzie wyrazu i skorzystaj z praktycznych porad!

10-lecie portalu KobietaWieLepiej.pl – wyjątkowa okazja do świętowania!

Dziwi Cię przekrój tematyki artykułów? Nas nie! Wiemy, że społeczność portalu KobietaWieLepiej.pl jest różnorodna i wyjątkowa.

10 lat, 10 konkursów na Instagramie – #KonkursKWL

10-lecie wspólnej działalności to bez wątpienia wyjątkowa okazja do świętowania. Właśnie z tego powodu przygotowaliśmy aż 10 konkursów! Wszystkie odbędą się na naszym koncie na Instagramie oraz oznaczone będą #KonkursKWL.

10-lecie portalu KobietaWieLepiej.pl – wyjątkowa okazja do świętowania!

Mamy nadzieję, że nagrody przygotowane wraz z naszymi wieloletnimi partnerami sprawią Wam ogrom radości! A jeśli nie będzie to ogrom – umilą codzienność i będą drobną przyjemnością.

10-lecie portalu KobietaWieLepiej.pl – wyjątkowa okazja do świętowania!