Szukasz sprawdzonego sposobu na zareklamowanie swoich usług? Chcesz zyskać ciekawy element wystroju każdego baru i innych lokali gastronomicznych? Sprawdź, jak wykorzystać potykacz kredowy zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzu Twojej firmy!

Potykacze drewniane cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród właścicieli lokali gastronomicznych. Ten typ tablic reklamowych to doskonały wybór do każdego sklepu czy punktu usługowego, ale zanim zainwestujesz w potykacz, sprawdź jak z niego odpowiednio korzystać!

Potykacz – pierwsza pomoc dla początkujących przedsiębiorców

Jeżeli szukasz taniej i skutecznej formy reklamy to tradycyjnie potykacze kredowe sprawdzą się wręcz idealnie! Ustawione przed wejściem do Twojego lokalu gastronomicznego, punktu usługowego czy sklepu poinformują przechodniów, że istniejesz i pomogą Ci wyeksponować szczególnie wartą uwagi ofertę.

Potykacz kredowy to także ciekawa forma prezentacji oferty we wnętrzu lokalu – można ustawić go w dobrze widocznym miejscu, gdzie zachęci do skorzystania z konkretnej oferty nie tylko stałych klientów, ale także tych dopiero zastanawiających się nad skorzystaniem z usług Twojej firmy.

Potykacz drewniany – cenna dekoracja do Twojego lokalu gastronomicznego

Potykacze kredowe idealnie wpasują się w restauracyjną i barową przestrzeń. Dodatkowo ich naprawdę estetyczny wygląd, trwałość oraz prostota „obsługi” sprawiają, że doskonale sprawdzają się nie tylko we wnętrzu, ale także na chodniku czy w ogródkach restauracyjnych, gdzie mogą przypominać gościom o wyjątkowych ofertach czy promować menu dnia lub inne wyjątkowe oferty.

Potykacz – skuteczne narzędzie marketingowe

Potykacze zwłaszcza te z „duszą”, czyli kredowe idealnie sprawdzą się, jako miejsce komunikacji z Twoimi klientami. Napisane na nich hasła reklamowe mogą przejść do historii, więc nie zastanawiaj się długo i już dziś rozpocznij budujący Twój wizerunek na rynku dialog z klientami dzięki tablicom reklamowym w formie potykaczy!

Potykacze to także idealny sposób na zyskanie taniej tablicy informacyjnej, którą możesz nie tylko ustawić przed wejściem do Twojej firmy, ale także we wnętrzu galerii handlowych i innych obiektów, gdzie skupisko różnorodnych firm utrudnia dotarcie do Twojej oferty.

Dzięki funkcjonalności potykaczy kredowych zyskasz bardzo wiele – możesz zastosować je także we własnym domu, gdzie zastąpią tradycyjną tablicę kredową Twojego dziecka i doskonale sprawdzą się np. na trasie lub balkonie, gdzie zwykła tablica ze sklepu z zabawkami na pewno długo nie posłuży.

Dla wszystkich zainteresowanych zakupem trwałych potykaczy oraz innych tablic o wszechstronnym zastosowaniu wyjątkowo ciekawą ofertę przygotował sklep internetowy tablice-magnetyczne.com, w którym każdy znajdzie coś dla siebie! Dzięki doskonałej jakości oferowanych w sklepie produktów zyskasz nie tylko możliwość długotrwałego użytkowania Twojej nowej tablicy kredowej, magnetycznej lub suchościeralnej, a także potykaczy kredowych i aluminiowych tablic plakatowych, ale również gwarancję zawsze korzystnej i konkurencyjnej ceny!