Zastawa porcelanowa to rzecz niezwykle zjawiskowa. Naczynia takie powinny znajdować się w każdym eleganckim, pełnym klasy domu…

Oferta rynkowa przesycona jest firmami, które produkują przepiękną porcelanę różnego rodzaju. Wiele z nich prezentuje także odmienny styl. Jednym z bardziej znanych przedsiębiorstw w branży jest Green Gate. Nic jednak dziwnego, ponieważ naczynia w stylu skandynawskim, które oferuje ta firma, wyróżniają się spośród innych. Dlaczego?

Słów kilka o marce

Green Gate powstało w 1999 roku, kiedy to Mona i Jesper Bjorn Christiansen, z miłości do

porcelany, postanowili zainwestować, by spełnić swoje marzenie – stworzenie kolekcji, która połączy dawne wzornictwo ze współczesnymi oczekiwaniami. Ich pomysł odniósł ogromny sukces, ponieważ w dość niedługim czasie marka Green Gate stała się rozpoznawalna na całym świecie. Porcelana Mony i Jespera została doceniona i od 1999 roku jest definicją sukcesu w tej branży.

Czym wyróżnia się Green Gate?

Prostota zmieszana z oryginalnym, niebanalnym designem to motyw przewodni wszystkich kolekcji tej marki. Projektanci dbają o to, aby każde naczynie było niepowtarzalne i wyjątkowe. Porcelana marki Green Gate to przede wszystkich tchnienie życia w stare, zapomniane wzornictwo z lat 1878-1920. Inspirujące, ręcznie zdobione naczynia porcelanowe z tamtego okresu przyczyniają się do powstania porcelany, która przywodzi na myśl stare, dobre czasy, jednocześnie pasując do współczesności. Właśnie to stanowi o wyjątkowości naczyń marki Green Gate – niesamowity talent zatrudnionych tam projektantów, którzy potrafią połączyć historię z nowoczesnością. Niebagatelne znaczenie ma tu również precyzja wykonania, którą zawdzięcza się doświadczonym pracownikom marki.

Styl skandynawski

Ostatnio bardzo popularny, zarówno w porcelanie jak i urządzaniu wnętrz. Wyróżnia się tym, że łączy klasykę z rozwiązaniami, które są dość uniwersalne. Raczej kolory jasne są tymi, które dominują w stylu skandynawskim. Najbardziej popularny jest biały oraz różne odcienie jasnego szarego, jednak pudrowy róż bądź błękit także doskonale się sprawdza.

Gdzie zakupić?

Znajdziemy bardzo duży wybór wspaniałej porcelany marki Green Gate w homeandpassion.pl. Warto przejrzeć tę ofertę, ponieważ może zaskoczyć nas różnorodnością wzorów. Poszukać możemy również w sklepach z porcelaną bądź na aukcjach internetowych.

Czemu warto?

Przede wszystkim jest to porcelana, a zatem nie tylko elegancki i piękny materiał, ale także bardzo szlachetny. Pomimo tego, że jest bardzo delikatna, warto mieć ją w domu, by wyprawić przyjęcie z klasą albo przygotować romantyczną, stylową kolację. Green Gate to jednak coś więcej. To wspaniałe, niepowtarzalne modele i kolekcje, które można ciekawie ze sobą łączyć w taki sposób, aby pasowały do siebie a jednocześnie wzbudzały zainteresowanie. Oryginalność i wyjątkowość tej marki sprawia, że powinien posiadać ją każdy, kto lubi porządną, niebanalną porcelanę.

Porcelana Green Gate to najwyższa jakość w dobrej cenie. Z pewnością zadowoli ona każdego fana pięknych ozdób i naczyń. Elegancja i klasa, którą reprezentują sobą wszystkie kolekcje, doskonale wpasuje się w każde wnętrze urządzone z odrobiną smaku oraz gustu.