Rynek kosmetyków dla mężczyzn obfituje w coraz więcej marek. Niemal każdy kraj wypuszcza własne kosmetyki dla drwali. Wśród najpopularniejszych z nich wylicza się: Apothecary 87, Captain Fawcett, ZEW for Men, NIVEA Active, Manufaktura, Mr Bear Family, Percy Nobleman, Royal Crown, Beardition i Uppercut Deluxe.

Apothecary 87 – brytyjska marka kosmetyków dla mężczyzn

Apothecary 87 to pochodząca z Wielkiej Brytanii marka kosmetyków specjalizująca się w tworzeniu kosmetyków dla mężczyzn. Powstała za sprawą barmana Sama Martina, który chciał, aby olejki do brody pachniały wreszcie w męski sposób, więc opracował autorską recepturę. Efektem tego markę Apothecary 87 określa się mianem najbardziej męskich kosmetyków.

Captain Fawcett – amerykańska marka kosmetyków dla mężczyzn

Captain Fawcett to pochodząca z Wielkiej Brytanii marka specjalizująca się w tworzeniu kosmetyków dla mężczyzn. Powstała za sprawą kapitana Percy’ego Fawcetta, który stawiał swoje wąsy na opracowane przez siebie produkty. Co ciekawe wypłynął on w rejs i zaginął, a dopiero po wielu latach odnaleziono pokład, na którym kryły się tajemnicze receptury.

ZEW for Men – polska marka kosmetyków dla mężczyzn

ZEW for Men to pochodząca z Polski marka specjalizująca się w tworzeniu kosmetyków dla mężczyzn. Marka wykorzystuje do produkcji węgiel drzewny pochodzący z beskidzkich lasów. Kosmetyki z węglem oczyszczają, bo węgiel działa na brud niczym magnes.

NIVEA Active – niemiecka marka kosmetyków dla mężczyzn

NIVEA to pochodząca z Niemiec marka kosmetyczna, której linia Active, została stworzona z myślą o mężczyznach. Linia wzbogaca swoje produkty o aktywnie działający węgiel drzewny. Kosmetyki wykazują działanie oczyszczające za sprawą tego, że atomy węgla przyciągają inne atomy.

Manufaktura – czeska marka kosmetyków dla mężczyzn

Manufaktura to pochodząca z Czech marka specjalizująca się w tworzeniu kosmetyków dla mężczyzn. Zawierają one ekstrakt piwny i właśnie z tego słyną. Piwo za sprawą cennych substancji nawilżających i odżywiających, w tym witamin z grupy B, wykorzystuje się nie tylko w browarnictwie, ale też w przemyśle kosmetycznym.

Mr Bear Family – szwedzka marka kosmetyków dla mężczyzn

Mr Bear Family to pochodząca ze Szwecji marka specjalizująca się w tworzeniu kosmetyków dla mężczyzn. Założyli ją mężczyźni kochający swoje owłosienie. Kosmetyki te zawierają tylko i wyłącznie straty roślinne.

Percy Nobleman – brytyjska marka kosmetyków dla mężczyzn

Percy Nobleman to pochodząca z Wielkiej Brytanii marka specjalizująca się w tworzeniu kosmetyków dla mężczyzn. Powstała za sprawą fana gier, komiksów i zarostów, Freddy’ego Furbera. Hasło promocyjne kosmetyków tej marki brzmi, aby dbać o to, co podkreśla naszą męskość.

Royal Crown – amerykańska marka kosmetyków dla mężczyzn

Royal Crown to pochodząca z Ameryki marka specjalizująca się w tworzeniu kosmetyków dla mężczyzn. Podobno swojego czasu kosmetyków tej marki używały gwiazdy aktorstwa i muzyki. Najbardziej popularne to pomady do włosów.

Beardition – amerykańska marka kosmetyków dla mężczyzn

Beardition to pochodząca z Ameryki marka specjalizująca się w tworzeniu kosmetyków dla mężczyzn. Jej kosmetyki bazują głównie na aloesie. Nawilżający aloes służy korzystnie dla zdrowia i dla urody, również fryzur i bród.

Uppercut Deluxe – australijska marka kosmetyków dla mężczyzn

Uppercut Deluxe to pochodząca z Australii marka specjalizująca się w tworzeniu kosmetyków dla mężczyzn – sprawdź na: http://beardman.pl/producent/uppercut-deluxe. Założyli ją mężczyźni fascynujący się zakładami fryzjerski i baberskimi z lat dwudziestych. Stworzyli oni kosmetyki, które zadowalają każdego mężczyznę.